Otomotiv sektörüne dair çarpıcı veriler

Sıradaki içerik:

Otomotiv sektörüne dair çarpıcı veriler

e
sv

Gwent: Witcher Kart Oyunu Ekim ayında iOS’a geldi

14 Eylül 2019 17:00

The Witcher 3: Wild Hunt’taki mini oyun olan Gwent, oyuncuların maceraları boyunca toplamaları gereken koleksiyon kartlarına sahip olan Wild Hunt, 29 Ekim’de geliştirici CD Projekt RED’in bugün duyurulacağını açıklayacak.

The Witcher serisine aşina iseniz ancak Gwent’i hiç duymamışsanız, bunun Hearthstone ve Magic: The Gathering ile aynı damarda bir kart oyunu olduğunu varsayalım. Ancak, Gwent, iki ordu savaş alanında çarpıştığından, strateji ve taktiklere çok güveniyor, bu yüzden yeteneğiniz en büyük silahınız olacak.

Gwent’in iOS sürümü, dokunmatik arayüz için yeniden yapılandırılmış kontrollere sahip olacak. Ayrıca, PC ve iPhone’da aynı anda oynamayı planlıyorsanız , ilerlemenin ve satın alma işlemlerinin bu platformlar arasında paylaşıldığını bilmek sizi mutlu edecektir, ancak tamamen ücretsiz olan bir GOG hesabına sahip olmanız gerekir.

Ayrıca, en son iPhone’lardan birinde Gwent oynarsanız, Gwent’in yerleşik 4K dokularının keyfini çıkarabilirsiniz. Uyumlu iOS cihazlarından birini sallıyorsanız hala Gwent oynayabilirsiniz: iPhone 6S veya daha yenisi ( iPhone 11 dahil ), iPad Mini 4 ve daha yenisi, iPad 5. nesil ve daha yenisi, iPad Air 2 ve daha yenisi ve iPad Pro cihazlar.

Gwent, PC,PlayStation 4 ve Xbox One için zaten mevcut ve 29 Ekim’de iOS’a ulaşacak . Gelecek ay piyasaya sürüldükten sonra, iOS cihazınıza almak için App Store’da önceden sipariş verebilirsiniz .

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!