GameX, 5-8 Eylül tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde !

Sıradaki içerik:

GameX, 5-8 Eylül tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde !

e
sv

Gözünüzden Kaçan 5 Yeni Steam Oyunu, Eylül Ayı

02 Eylül 2019 13:00

Minoria

Minoria, Momodora serisinin yaratıcıları tarafından geliştirilen bir aksiyon platform oyunudur. Aslında, bu dizi için “manevi bir devam” ve daha modern, daha az piksel estetiği olsa da bazı vuruş hisleri aynı gibi görünüyor. Combat, yakın mesafedeki dövüş ve uzun menzilli sihrin Castlevania esque karışımıdır ve i-frame‘leri sıkmak için bir dodge roll kullanacaksınız. Momodora serisi pek çok kişi tarafından seviliyor ve Bombservice serisindeki bu yeni bölüm, düzgün bir (ve çok da radikal olmayan) bir devamı gibi görünüyor.

Monster Sanctuary

Geçtiğimiz hafta Early Access‘e giren Monster Sanctuary, Pokemon canavar evcilleştirme ve Metroidvania’nın bir karışımı. Savaş sırasını temel alıyor ve 3v3 taktiksel savaşlarda sayılarla boğuşuyor ve dövüş yetenek ağaçları üzerine tartışıyor olacaksınız. Ancak evcilleştirdiğiniz canavarlar aynı zamanda, dünyayı dolaşıp dünyanın erişilemez alanlarına ulaşmak için de kullanılabilir. Moi Rai Games, oyunun bir yıldan fazla bir süre boyunca Early Access’te kalmasını bekliyor, daha fazla canavar, alan ve diğer yeteneklerin yanı sıra planlanmış bir yetenek ağacı düşünüyor bu süreç içerisinde.

Buoyancy

https://youtu.be/Ut0R2dNoy68

Buoyancy, hayatta kalmaya odaklanan bir başka su bazlı oyundur, ancak Raft’ın aksine, yüzen bir şehri inşa etme ve yönetme konusunda odaklanmıştır. Okyanus topluluğunuzu tok ve mutlu tutmaya ek olarak, doğal afetleri ve çeşitli korsanların saldırısını da ortadan kaldırmanız gerekir. Oyun şu anda Early Access’te ve 8-12 ay boyunca orada kalması bekleniyor, stüdyo ise “yeni mekanikler ve daha fazla özellik” ekliyor olacağını belirtti.

MicroTown

MicroTown’dan sorumlu olan stüdyo, bu “köy inşaatı ve yönetim simülatörünün” rahatlatıcı olması gerektiği konusunda ısrar ediyor. Çoğunlukla köylülerinizi mutlu ve üretim zincirlerini yönetiyor olacaksınız ve zaman geçtikçe (ve tembel bir yönetici olmadığınızı farz ederseniz!) Yeni teknolojiler ve materyaller keşfedeceksiniz, aynı zamanda madencilik ve çiftçilik ve bunun gibi şeyler keşfedeceksiniz. Yokluğuyla dikkat çeken bir şey şiddet veya çatışmadır: Bu oyun neticede rahatlatıcı olmak içindir. MicroTown Erken Erişimde ve stüdyo bir dizi yeni özellik eklerken altı aya kadar oyunu orada tutmayı düşünüyor.

Until You Fall

Until You Fall, dramatik bir fantezi dünyasında geçen bir VR kılıç dövüş oyunu. “Kılıcını dövüş becerilerini, affedici olmayan bir ortamda çarpık düşmanlarla savaşmak için hem sihir hem de yakın dövüşçüleri kullanarak test edin” . “Savaş, para topla ve daha da güçlenerek yeni silahlar oluştur.” Erken Erişimde ve eklenmesi gereken daha fazla silah, düşman, çevre ve daha çoğuyla “en az 2020” ye kadar orada kalacak. Oculus Rift ve Vive ile uyumludur.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!