iPhone fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanır

Sıradaki içerik:

iPhone fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanır

e
sv

Facebook, yakında tartışmaları sonlandırmak için ‘beğeni’ sayacını gizleyebilir

03 Eylül 2019 21:00

Facebook yakında arkadaşlarınızdan ve takipçilerinizden gelen ‘beğenme’ sayacını gizleyebilir, böylece yalnızca siz bir gönderinin ne kadar beğenildiğini görebileceksiniz.

Üretken uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong, Facebook’un Android uygulamasına tersine mühendislik ile zaman harcadı ve şirketin yakında beğeniler ve tepkileri gizlemeye başlayabileceğini belirten bir kod keşfetti. Facebook, TechCrunch’a bu özelliği uygulamayı düşündüğünü onayladı.

Geldiğinde , diğer kullanıcılar bir gönderinin bazı beğeniler aldığını ancak kesin bir sayı gösterilmediğini fark edecekler.

Baş parmak yukarı!

Facebook zaten Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, İrlanda ve Brezilya‘da Instagram için benzer bir özelliği test ediyor. Değişimin platformun daha az rekabetçi hale getirilmesi ve zorbalıkların azaltılması amaçlanıyor.

  • “Bu testin bir gönderinin ne kadar beğenileceğinin baskısını ortadan kaldıracağını umuyoruz, böylece sevdiğiniz şeyleri paylaşmaya odaklanabilirsiniz”

Facebook uygulaması için de benzer bir testin ilk başta bazı bölgelerle sınırlı kalması muhtemel görünüyor. Daha fazla bilgi edindikten sonra sizi güncel tutacağız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!