iPhone SE 4, Eylem düğmeli uygun fiyatlı bir iPhone 14 olabilir

Sıradaki içerik:

iPhone SE 4, Eylem düğmeli uygun fiyatlı bir iPhone 14 olabilir

e
sv

Erken iPhone 16 sızıntısı Pro ve Pro Max modelleri için daha büyük ekranlara işaret ediyor

01 Ekim 2023 01:18

iPhone 15’in piyasaya sürülmesi sadece bakabileceğimiz parlak yeni akıllı telefonlara sahip olduğumuz anlamına gelmiyor aynı zamanda iPhone 16 söylentilerinin ve sızıntılarının ciddi bir şekilde başlayabileceği anlamına geliyor.

2024 iPhone serisi konusunda, genellikle güvenilir olan MacRumors, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max’in ağırlıkları ve boyutları hakkında bazı bilgiler elde etti.

Başlıktaki haber, daha pahalı Pro modellerinin ekran boyutu açısından bir artışa sahip olması gibi görünüyor: iPhone 16 Pro ekranı, iPhone 15 Pro için 6,1 inç ile karşılaştırıldığında görünüşe göre köşeden köşeye 6,3 inç ölçecek ve iPhone 16 Pro Max ekranının bu yılki modelde 6,7 inçten 6,9 inç ölçeceği belirtiliyor.

MacRumors tarafından elde edilen bilgilere göre, gelecek yılın Pro ve Pro Max modelleri biraz daha geniş, daha uzun ve daha ağır olacak. Bu arada Apple’ın 2023 Pro ve Pro Max’te kullanılan 5. Sınıf Titanyum malzemeye sadık kalması bekleniyor.

Daha fazla model
iPhone 16 ve iPhone 16 Plus söz konusu olduğunda, boyutlar açısından çok fazla değişiklik olmayacak gibi görünüyor. Telefonlar öncekilerden iki gram kadar daha ağır olacak.

MacRumors ayrıca iPhone 16 ve iPhone 16 Plus’ın, iPhone 12’de gördüğümüz tasarımı anımsatan lensler için dikey bir hizalama ile yeniden tasarlanmış bir kamera çıkıntısı için sırada olduğunu öne sürüyor.

Aynı raporda, iPhone 16’nın tüm modellerinde potansiyel yeni bir Capture düğmesinden bahsediliyor ki bu daha önce de dile getirilmişti. Diğer iPhone 16 söylentileri de çok iyi bir dizi kamera yükseltmesine işaret ediyor.

iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max’in süper boyutlu versiyonlarını ilk kez duymuyoruz, ancak MacRumors bu bilgilerin telefonların geliştirilmesinde “oldukça erken” olduğunu ve tasarımların “son halini almaktan çok uzak” olduğunu vurgulamak istiyor – bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

 

 

Daha fazla haber için;

Elon Musk X’teki hayati bir özelliği kaldırdı – sahte haberler yakında çok daha kötü hale gelebilir

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!