Twitter’ın Yeni Geliştirici Şartları Üçüncü Taraf İstemcileri Yasaklıyor

Sıradaki içerik:

Twitter’ın Yeni Geliştirici Şartları Üçüncü Taraf İstemcileri Yasaklıyor

e
sv

Bungie, Stadia “Destiny 2” Oyuncularına Bir Aylık Ücretsiz GeForce Now Sunuyor

0 okunma — 21 Ocak 2023 17:00

19 Şubat’a kadar kullanılabilecek benzersiz bir kod içeren bir e-posta almalısınız.

Artık Stadia gittiğine göre Bungie, oyuncuları NVIDIA’nın GeForce Now’ına yönlendiriyor. 9to5Google tarafından görülen bir e-postaya göre geliştirici, Destiny 2 kullanıcılarına oyun akış hizmetinde bir ay ücretsiz teklif verdi ve her kullanıcıya benzersiz kodlar gönderdi. Bungie, “NVIDIA’nın yüksek performanslı bulut oyun platformu için bazı ücretsiz kodlar almayı başardık” diye yazdı. “Bir aylık GeForce Now öncelikli üyelik kodunuzu ücretsiz olarak kullanın.”

Destiny 2, sonuna kadar Stadia’nın pazarlamasında belirgin bir şekilde yer aldı, ancak yukarıdaki resimde gösterildiği gibi çeşitli cihazlar için GeForce Now promosyonunda da yer aldı. Kalan bulut hizmetlerinden Destiny 2, GeForce Now’da mevcuttur ancak Xbox Cloud, Amazon’un Luna’sı veya PlayStation Now’da mevcut değildir.

Google, Eylül ayında, hizmetin kullanıcılar tarafından ilgi görmemesi nedeniyle Stadia’yı tamamen kapatacağını duyurdu. Tüm oyun ve donanım satışlarını iade etti ve bazı oyun stüdyoları, oyunların diğer hizmetlere taşınmasına yardımcı olmak için devreye girdi. Bir Stadia kumandanız varsa PC, iOS veya Android cihazlarla kullanılabilmesi için çevrimiçi bir araç aracılığıyla Bluetooth desteğini etkinleştirebilirsiniz.

Bungie’nin teklifi her Destiny 2 kullanıcısına gönderildi, bu yüzden gelen kutunuzu davetiye ve benzersiz kod için kontrol edin, ardından 19 Şubat’tan önce kullandığınızdan emin olun. Bu size 1080p oyun, 6 saatlik oturum uzunlukları ve 60 fps’ye kadar yenileme hızları sunan ücretsiz bir aylık GeForce Now Priority sağlayacaktır. Hizmet, ayda 20 ABD Doları veya altı ay için 100 ABD Doları karşılığında 4K çözünürlük, 8 saatlik oturumlar ve 120 fps’ye kadar hız sunan yeni bir RTX 4080 desteğiyle yeni bir Ultimate üyelik katmanını tanıttı.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!