Bu sinsi zararlı yazılım, Google Forms’u ele geçirerek kötü niyetli kimlik avı planında para talep ediyor

Sıradaki içerik:

Bu sinsi zararlı yazılım, Google Forms’u ele geçirerek kötü niyetli kimlik avı planında para talep ediyor

e
sv

Birbirinden Yenilikçi Keeneticler ile Yeni Yıl Hediyeniz Hazır

15 Aralık 2023 11:57

Keenetic ile sevdiklerinizi uzun yıllar mutlu edin!

“Bu yılbaşında sevdiklerinize teknolojik bir hediye vermeye ne dersiniz? Türkiye’de İnternet kullanımına ayrı bir konfor getiren, hızla yükselen bir marka konumuna gelen Keenetic’in birbirinden gelişmiş cihazları, 2024’e girerken sizler ve sevdikleriniz için yıllarca iletişimde mutluluk kaynağı olacak premium bir hediye olabilir. Konu ile ilgili Keenetic Müşteri Servisleri Müdürü Emrah Can; “Bu Aralık ayında Çağrı merkezimize sevdiklerine hediye seçmek için, bizlere fikir soranların sayısında oldukça büyük artış var, arayanlar Keenetic kullanıp mutlu olan kişiler genelde. Bu sevindirici bir gelişme, demek ki müşterilerimiz mutlu ve onlar ile sağlam bir bağımız var, bu mutluluğu sevdikleri ile de paylaşmak istiyorlar.” açıklamasında bulundu.

Hepimizin bildiği gibi, Aralık ayı hediyelerin alınıp verildiği, yılbaşı akşamları kutlamalara ve coşkuya sahne olan bereketli aylarımızdan birisi. Keenetic TR ise konuya farklı bir açıdan yaklaştı. Hediye seçiminde zorlananlara alternatif yaratıcı fikirler ile yaklaşan Keenetic Türkiye Müşteri Servisleri Müdürü Sayın Emrah Can, “Bizim için kritik olan nokta bence gelen çağrıların Aralık ayında hediye seçiminde zorlanan kişilerin sorularının ağırlıklı şekilde yer aldığı bir skalada yer alması. Buradan görüyoruz ki Türkiye’de artık teknolojiye bir eğilim artışı var, bundan 10 yıl önce insanlar sevdiklerine yılbaşında modem, router, extender gibi cihazlar hediye etmeyi hayal bile edemezdi. Geldiğimiz noktada ise artık gerçekten aranan ürünler oldular. Bence bu nokta çok önemli.” dedi.

 

Sayın Can’dan aldığımız bilgilere göre, özellikle mesh sistemler için tasarlanan Keenetic cihazları en çok tercih edilen modeller arasında. Aramalara ilişkin istatistiksel bir çıkarım paylaşan Can, “Bizi genellikle futbolseverler, spor ile uğraşanlar, genç teknologlar arıyor. Kitlemiz 25-40 arasında en canlı ve dinamik seviyesine ulaşıyor. Bu kişilerin aramalarının %72 sinde hediye odaklı soruların konuya dahil edilmesi, kurumsal anlamda ilgimizi çekti. Derken sözlerine şu şekilde devam etti: “Keenetic çok farklı ve modern network çözümleri sunan, kaliteye odaklanmış özel bir marka. Bizim hedef kitlemiz de bunu çok iyi bildiğinden bu tür durumlarda bizi tercih ediyor. Örneğin, Titan ve Hopper DSL bu tür aramalarda en çok bilgi istenen ürünlerimiz.”

Keenetic Titan, çift çekirdekli ARM işlemci ve 512 MB DDR3 RAM ile donatılmış çok yönlü bir Router’dır. Temel işlevinin ötesinde, menzil genişletici olarak da kullanılabilir ve sorunsuz bir şekilde mesh sistemleri ile entegre olabilir. 5 dBi kapsama sağlayan dört anteni, 2.5 Gbps hıza ulaşabilen turuncu port dahil 6 Ethernet portu ile dikkat çeker. 3.0 ve 2.0 USB portları, harici cihazlarla uyumlu olup işlevselliği artırır. KeeneticOS yazılımı, uzaktan erişim için KeenDNS gibi özelliklerle kişiselleştirilmiş kontrol sağlar. Sabit Wi-Fi hızları (2.4 GHz’de 800 Mbps, 5 GHz’de 2402 Mbps) ile Titan, performans ve güvenlikte etkileyicidir. Kullanıcı deneyimini artırmak için sezgisel ebeveyn kontrolleri ve içerik filtreleme gibi önemli özelliklere sahiptir.

Keenetic Hopper DSL ise 300 Mbps’ye Kadar Supervectoring DSL desteği ve SNR ile DSL hattı ayarlarını optimize etme olanağı sunar. Gigabit hızında fiber interneti destekler ve yönetilebilir Ethernet portları sayesinde birden fazla LAN ve WAN bağlantı hizmeti sağlar. Yoğun Wi-Fi kullanımının gerektiği ortamlarda özellikle etkili bir performans sunar. MU-MIMO, OFDMA, Airtime fairness ve Beamforming gibi teknolojilerle gelişmiş Wi-Fi deneyimi sağlar. Ayrıca, KeeneticOS bulut tabanlı yazılımı ile özelleştirilebilirlik ve uzaktan yönetim desteği, aynı zamanda VPN, Mesh Wi-Fi, güvenlik ve ebeveyn kontrol özelliklerine sahiptir.

Ek olarak Keenetic, Wi-Fi ağ performansı konusunu son derece ciddiye alıyor. Mutlu ve kesintisiz bir oyun deneyimi için gereken tüm ihtiyaçlarınızı sağlayan geniş bir Mesh Wi-Fi router cihaz, VDSL/ADSL ve 4G modem ailesine sahip.Keenetic, minimum ping, lag (gecikme) süresi ile dikkat çeken ürünlere sahip. İnternet performansı sadece alabileceğiniz maksimum hızdan ibaret değildir. Aynı zamanda, daha kaliteli internet erişimi için lag (gecikme) performansı da oldukça önemlidir. Deneyimlerimize göre, çevrimiçi oyun, sesli ve görüntülü telefon ve konferans için gecikme, performansı ve son IntelliQoS sayesinde aynı anda yüksek verim ve düşük gecikme ile harika bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Ek olarak, günlük terabaytlarca veriyi taşımadığınız sürece, gerçek hayatta oyunlarda, akışta veya evden çalışırken 50 Mbps ile 100 Mbps bağlantı arasında bir fark görmeyeceğiniz için Keenetic internet bağlantı tarifelerinde tasarruf etmenizi sağlayabilir. Kullanıcı deneyimini hızdan çok daha fazla etkiler. Kısacası oyuncu sevdiklerinize en iyi hediye bu yıl da Keenetic!

Dört Dörtlük internet için üretilen Keenetic cihazları, kullanıcılarına yüksek hızda ve stabil bir internet bağlantısı sunmaktadır. Keenetic özel ve premium hediyeler isteyenler için bu yıl da fark yaratıyor ve tüm cihazları mesh çalışabiliyor. Uzun yıllar sizinle olan Keenetic cihazlarınız ile sevdiklerinizi kalıcı olarak mutlu edebilirsiniz. Bu çok özel ürünler için siz de şimdi kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun hediyeyi keşfedin: www.keenetic.com.tr

Keenetic Hakkında:

Hakkımızda: Keenetic, nihai kullanıcı istek ve ihtiyaçları dikkate alan iddialı ve yenilikçi Akıllı Router (Smart Router) üreticisi ve geliştiricisi olarak 2010 yılında kuruldu. Keenetic’in temel misyonu, akıllı evler ve ofisler için üstün kablosuz performans sunan, aynı zamanda gelişmiş yazılım gücüyle güvenli, kolay yönetilebilir birçok gelişmiş özellikleri barındıran Router cihazları üretmektir. Keenetic ürünleri, yüksek donanım ve yazılım özellikleri sayesinde sorunsuz çalışarak mutlu müşteriler yaratırken aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Kurulduğu günden itibaren gerek müşteri isteklerini dinleyerek gerekse güncel ihtiyaçları en iyi şekilde tanımlayarak en teknolojik ürünleri en iyi destek alt yapısıyla vermeyi hedefler. Müşteri ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz eder.

Sahip olduğu esnek ve modüler yazılım mimarisi sayesinde ürünlerin müşteri deneyimi ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilmesini sağlar. Keenetic, ev ve ofis internet teknolojilerinde 20 yılı aşan tecrübeli kişiler tarafından yönetilmektedir. Bu deneyim, rekabetin yüksek olduğu, müşteri taleplerinin sürekli değiştiği ve ürün fiyatlarının dinamik olduğu pazarlarda kazanılmıştır. Rekabetin bu denli yüksek olduğu bir pazarda büyümenin Keenetic markasını küresel ölçekte hazır, iyi ve adil bir ticari ortak haline getirdiğine inanıyoruz.
Ülkemizde, Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. internet ve bilişim sektörünün tecrübeli ismi eski ZyXEL Türkiye kurucu Genel Müdürü Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası bir girişim çerçevesinde JV (Joint Venture) olarak kuruldu.

İlgili haber;

Wi-Fi 6’lı Yeni Keenetic Router modelleri Türkiye’de!

 

 

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!