Dark Souls’e İlk Harita Modu Eklendi

Sıradaki içerik:

Dark Souls’e İlk Harita Modu Eklendi

e
sv

Age of Mythology Definitive Edition Hala Mümkün!

06 Kasım 2019 22:34

Artık Age of Empires serisinde Definitive Edition alamayan bir oyun var, ancak bu sonsuza kadar sürmeyebilir. Age of Mythology, hayranlarının favorisidir ve 2014’te bir HD remaster aldı ve Microsoft’un brifing ile yapıldığı gibi görünmüyor.

Age of Empires yaratıcı direktörü Adam Isgreen, mitolojinin geleceğinin havada olduğunu, ancak bununla yapılabilecek birçok şeyin olduğunu söyledi.

“Mitoloji bu gerçekten ilginç bir alanı kaplıyor” diyor. “Kesin bir versiyonunu mu yapıyoruz, yoksa daha büyük bir şey mi yapıyoruz, yeniden başlatıyor veya yeni bir yöne mi alıyoruz? Mitoloji ile gördüğüm o kadar çok fırsat var ki, sadece ne olduğumuzu bilmiyorum” henüz bunu yapacağız. Bunu düşüneceğiz. Hayranlarımızı mutlu etmek istiyoruz ve taraftarlar kesin bir sürüm yapmamızı istiyorlarsa, o yöne gitmeyi büyük ölçüde düşünürüz. “

AoE 2: Definitive Edition 14 Kasım’da sona ermektedir ve daha fazla sayıda mod ve kampanya olsa da, takımın Mitoloji Çağı’nın başka bir versiyonunu keşfetmeye karar vermesi durumunda bazı kaynakları serbest bırakması beklenmektedir. Hala AoE 3: Definitive Edition henüz gelmedi, ancak 2017’de tekrar açıklandı.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!