Yeni şifreleme özelliğine sahip Zoom 5.0 tanıtıldı

Sıradaki içerik:

Yeni şifreleme özelliğine sahip Zoom 5.0 tanıtıldı

e
sv

2020’nin En İyi Fitness Oyunları

26 Nisan 2020 15:25

Egzersiz yapmak çoğunlukla sıkıcı ve zahmetlidir. Bu yüzden fitness oyunları fikri bizce inanılmaz bir buluş.  En iyi fitness oyunları da hem terleten, hem gerçekten kalori yaktığınızı hissettiğiniz, hem de eğlenceli olanlar diyebiliriz.

******

Oyun oynama hobinizin sağlıklı bir disiplinle biraraya gelmesinden daha zekice ne var, bilmiyoruz. Eskiden yeniye en iyi fitness oyunlarını sizler için biraraya getirdik. Bu oyunları oynarken esnekliğinizi artırabilir, ciddi güçlü bir egzersiz çalışması düzenine girebilir, hatta kimse izlemezken çılgınlar gibi dans da edebilirsiniz.

Ring Fit Adventure

Ring Fit Adventure , Nintendo tarafından Nintendo Switch için geliştirilmiş bir egzersiz RPG oyunudur. Nintendo Switch’in yanısıra kullanıcının tuttuğu, pilates halkasına benzeyen, esnek, sert plastik bir halka olan Ring-fit’e ihtiyacınız var ancak bu zaten paketin içinde geliyor. Bu oyunla squat, crunch ve yere bakan köpek hareketlerini yapıyor bulacaksınız kendinizi. Ayrıca bedeninizin farklı bölgeleri için farklı minik oyunlar ve çalışmalar da mevcut içinde. İyi eğlenceler ve iyi ter dökmeler.

Fitness Boxing

Nintendo’nun bu oyunu da tam size göre olabilir. Yine Switch için geliştirilmiş bir oyun. Sanal bir spor eğitmeniniz var ve Joy Con yardımıyla yumruk ve kaçma manevralarını çalıştırabiliyorsunuz. Oyunun zorluğu zamanla artıyor. Kilonuzu boyunuzu girerek fitness yaşınızı size söyleyen oyun, ne kadar kalori yakacağınızı da hesaplıyor. Ciddi bir boks çalışması isteyenler için gayet uygun.

Zumba: Burn it Up

Nintendo’nun bir başka eğlenceli fitness oyunu Zumba Burn it Up, size evde özel Zumba dersi vadediyor. Gerçek eğitmenlerle çalışıyorsunuz, içiniz rahat olabilir, üstelik üç arkadaşınızı da davet edebiliyorsunuz bu işken… pardon bu eğlenceye.

Wii Fit Plus

Bu eski bir oyun, bilenler bilir ama modası geçmez. Orijinal oyununun yanısıra aerobik, fitness, esneme, yoga gibi pek çok farklı egzersiz seçmeniz ve ilerlemeniz mümkün. Arkadaşlarla birlikte oynama seçeneği de var. Fiyatı da uygun. Daha ne olsun.

Just Dance 2020

Dans ederek de ter atmak, kalori yakmak mümkün. Sizi saatlerce enerjik kılacak Billie Eilish, Lil Nas X Ariana Grande gibi isimlerden parçalar var. Hareket kontrolü ve konsol kamera olmasa da sorun değil, Just Dance Controller uygulamasını akıllı telefonunuza indirip tüm hareketlerinizi oradan takip etmeniz de mümkün. Akıllıca. Bu oyun Nintendo Switch, Wii, Xbox One ve Stadia platformlarında çalışıyor, PS Move ve PlayStation kamera, Xbox Kinect, ya da Just Dance Controller uygulaması yetiyor.

Sports Champions 2

Eski ama değerli bir oyun daha. Bunun içinde dahil olabileceğiniz 6 aktivite mevcut: kayak, tenis, boks, golf, bowling, okçuluk. Her birinin hareketlerini taklit edebilmeniz için de Playstation Move kontrol cihazını kullanıyorsunuz. Playstation kamerasına da ihtiyacınız var.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!