OPPO’dan Reno2 serisi için yeni reklam kampanyası:“Bir İş Var”!

Sıradaki içerik:

OPPO’dan Reno2 serisi için yeni reklam kampanyası:“Bir İş Var”!

e
sv

Zyxel’den Yeni Gigabit Modem; VMG3625-T20A

17 Aralık 2019 15:49

Ağ teknolojileri alanında uçtan uça çözümler sunanZyxel’in VDSL, ADSL ve fiber gibi farklı bağlantı alternatiflerini destekleyen yeni modemi; VMG3625-T20A raflarda yerini aldı. Zyxel’in yeni ağ geçidi, yüksek bağlantı hızı avantajı yanında zarif tasarımı ile de dikkat çekiyor. Mat siyah rengiyle klas ve şık bir görüntüye sahip cihaz, ev ve ofis dekorasyonlarına da kolayca uyum sağlayabiliyor.

802.11ac teknolojisi ile üstün performans ve geniş kapsama alanı

802.11AC teknolojisi sayesinde süper hızlı Wi-Fi bağlantısı sunan ürün, çift bant desteğine sahip. 2.4GHz bandında 300 Mbps, 5GHz bandında ise 866 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen modemin, hem VDSL hem de ADSL desteği bulunuyor.Yeni dinamik anten tasarımı ile ölü bölgelerdeki internet erişim sorununu ortadan kaldıran VMG3625-T20A,sahip olduğu IEEE 802.11 a / b / g / n / ac Wi-Fi sertifikasıyla; birden fazla cihaz üzerinden yüksek kalitede full HD video izleme imkanı sağlıyor.Evde online oyun ve HD film indirme deneyimini üst seviyeye taşıyan ürün, ofislerde ise yüksek boyutlu dosyaların kurum içinde hızlı bir şekilde paylaşılmasına olanak tanıyor.

G Vectoring teknolojisi

Zyxel VMG3625-T20A Çift Bantlı Kablosuz AC / N Combo WAN USB’li Gigabit Ağ Geçidi, farklı VDSL hatları arasında karışma veya paraziti ortadan kaldıran G Vectoring teknolojisine sahiptir. Ürünün bu özelliği sayesinde aynı kablodaki sinyal bozulma / enterferans sorununu ortadan kalkıyor. Cihaz, Sinyal-Gürültü Oranını (SNR) önemli ölçüde iyileştiriyor. Böylelikle daha uzak mesafelere VDSL bağlantısı sağlamak mümkün oluyor.

Zyxel’in yeni modemi,kablosuz bağlantının yanı sıra yüksek hızda kablolu bağlantı da sunuyor. Ürün üzerinde yer alan Gigabit Ethernet girişi sayesinde standart Ethernet bağlantısına oranla çok daha hızlı erişim sağlanıyor. Cihazın bu özelliği DVR, İnternet TV oyun konsolu, gibi kablolu cihazların internete yüksek hızda bağlanmasına olanak tanıyor.

Uzaktan erişim ile teknik destek imkanı

Zyxel VMG3625-T20A’nın önemli bir diğer özelliği ise; internet servis sağlayıcı konumunda yer alan firmaların uzaktan modeme erişimini sağlayan TR-069 / TR-181 protokolünü desteklemesi. Böylece servis sağlayıcılar, son kullanıcıları etkilemeden modemlereuzaktan erişim, yönetim ve yapılandırma imkanına sahip olabiliyorlar. Kurumlara “tak ve çalıştır” deneyimi yaşatan bu yenilik, servis sağlayıcılar için işletim ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlama anlamına geliyor. Bireyler ise bağlantı sorunu yaşadıklarında ilgili kurumun teknik ekibinin uzaktan modeme müdahale etmesi suretiyle; kolay bir şekilde teknik destek alabiliyorlar. Standart ev kullanıcı modemlerine göre daha yüksek kapasite ve VPN desteği sağlayan Zyxel VMG3625-T20A Çift Bantlı Kablosuz AC / N Combo WAN USB’li Gigabit Ağ Geçidi, müşteri deneyimi ve konforu da en üst seviyeye çıkartıyor.

Ürün, MAC filtreleme, ebeveyn kontrolü, DoS koruma gibi güvenlik konusunda da gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!