LG’nin yeni ev robotu başa çıkılamayacak kadar sevimli görünüyor ve CES 2024’te piyasaya sürülecek

Sıradaki içerik:

LG’nin yeni ev robotu başa çıkılamayacak kadar sevimli görünüyor ve CES 2024’te piyasaya sürülecek

e
sv

Sızdırılan Samsung Galaxy S24 kılıf tasarımları Galaxy Z Flip 5 tarzı özelleştirmeye işaret ediyor

04 Ocak 2024 23:55

Samsung Galaxy S24 serisi için kılıf ve diğer aksesuarların ayrıntıları, 17 Ocak’ta Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde beklenen lansmanından önce açıklandı.

Samsung’un müstakbel yeni telefonlarından birini almayı planlıyorsanız, Galaxy S24 Plus’a benzersiz damganızı nasıl vuracağınızı ve aynı zamanda onu bozulmamış ve korunmuş halde nasıl tutacağınızı düşünüyor olabilirsiniz ve aksesuar perakendecisi ve blog MobileFun, aralarından seçim yapabileceğiniz bildirilen resmi kılıflardan bazılarını paylaştı.

Sızan listede Samsung S24 Ultra için Beyaz, Açık Yeşil, Sarı, Menekşe ve Koyu Menekşe renklerinde resmi bir silikon kılıfın yanı sıra kullanıcıların cihazlarında film izlemelerine yardımcı olmak için bir destek ayağı olarak kullanılabilecek bir Standing Grip Case de yer alıyor.

Perakendeci ayrıca seçimdeki en ilginç kılıflardan birinin Samsung Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra telefonlarına gelecek olan şeffaf ve özelleştirilebilir bir ‘Suit kılıf’ olacağını söylüyor.

Bu yeni kılıf, Samsung Galaxy Z Flip 5 için mevcut olan Flipsuit kılıfına benzeyecek gibi görünüyor. Bu popüler kılıf, verileri anında telefona aktarmak için NFC teknolojisine sahip değiştirilebilir “içerik kartları” kullanıyor ve kullanıcıların kullanıcı arayüzü, duvar kağıtları ve animasyonlar da dahil olmak üzere cihazlarının tüm temasını karta uyacak şekilde anında değiştirmelerine olanak tanıyor. Kullanımı basit ve kurulumu hızlıdır; NFC’nin etkin olduğundan emin olmanız ve ardından kartı telefonunuz ile şeffaf kılıf arasına yerleştirmeniz yeterlidir; gerisini telefon halleder.

Kendinize ait hale getirin


İsteyen kullanıcılar Galaxy S24’lerinin görünümünü günden güne değiştirerek telefonlarına her durumda yeni bir estetik kazandırabilir ve büyük olasılıkla öncekilere çok benzemesi beklenen bir telefon serisinden sıkılmalarını önleyebilir.

Flipsuit kılıfında görülen özelleştirme seçeneğine bakılırsa, Disney, The Simpsons, Pringles ve Keith Harring, Yeseul O ve Lee Eun gibi sanatçıların eserleri de dahil olmak üzere, interaktif kartlar aracılığıyla Galaxy S24 modellerine uygulanabilecek çok sayıda tanınmış karakter ve marka arasından seçim yapılabilir.

Tek ekran harikası

Bununla birlikte, özelleştirilebilir kılıfın Samsung Galaxy S24’te iyi çalışmamasına neden olabilecek potansiyel bir dezavantaj var. Galaxy Z Flip 5’te olduğu gibi cihazın arkasında ikinci bir ekran olmadan kılıf daha az etkili görünebilir.

Bu kartların ikinci bir ekran olmadan ne kadar iyi çalıştığını ve bu gerçeğin popülerliklerini sınırlayıp sınırlamayacağını görmek ilginç olacak.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!