Samsung’un En Yeni Oyun Monitörlerinde 8K, 57 İnç Ultra Geniş Ekran Bulunuyor

Sıradaki içerik:

Samsung’un En Yeni Oyun Monitörlerinde 8K, 57 İnç Ultra Geniş Ekran Bulunuyor

e
sv

Samsung’un Fırını, Ne Pişirdiğinizin Video Akışını Canlı Yayınlamanıza Olanak Tanır

03 Ocak 2023 14:00

Şirket, özelleştirilebilir mutfak aletleri serisini yeniliyor.

Samsung, duvar fırını, çamaşır makinesi ve kurutucu ile özelleştirilebilir Ismarlama akıllı ev aletleri serisini yeniliyor. Ismarlama AI Fırın, yedi inçlik bir ekrana ve dokunmatik kontrollere sahiptir. Pişirme yöntemleri arasında hava sous vide, havada kızartma ve buharda pişirme yer alır. Belki de en ilgi çekici unsur, içerideki AI Kameradır.

Samsung, ne yaptığınızı algılarsa kameranın ne yaptığınızı algılayabileceğini ve en uygun pişirme ayarlarını önerebileceğini söylüyor. Ayrıca, yiyeceklerinizin yanmaması için size uyarı bildirimleri gönderebilir. Ekranı veya SmartThings uygulamasını (fırını uzaktan kontrol etmek için kullanabileceğiniz) kullanarak yemeğinize göz kulak olabilirsiniz. Yaratılışınızın fotoğraflarını çekme ve hatta video akışını canlı yayınlama seçeneği var, bu da tomurcuklanan Twitch içerik oluşturucularının nişlerini bulmalarına yardımcı olabilir.

Ek olarak, fırın Samsung Health entegrasyonuna sahiptir ve elinizdeki malzemelere göre egzersiz istatistiklerini ve diyet hedeflerini analiz edebilir. Ismarlama AI Fırın şu anda Avrupa’da mevcuttur ve bu yaz Kuzey Amerika’ya ulaşacaktır.

Ayrıca Ismarlama Duvara Montaj Davlumbazı da yenidir. Diğer Ismarlama cihazlarla eşleşecek şekilde tasarlandı ve en yüksek ayarında 65 desibelde çalıştığı söyleniyor. Samsung, davlumbazın dakikada 700 fit küp kadar havalandırabileceğini iddia ediyor. Davlumbaz, ne pişirdiğinize bağlı olarak havalandırma seviyelerini ayarlamak için akıllı bir Samsung ocak ile senkronize olabilir.

Ayrıca, havanın temizliğini izlemek için bir hava kalitesi sensörü vardır. Cihaz hava kalitesinin düştüğünü tespit ederse SmartThings uygulaması aracılığıyla bunu nasıl gidereceğinize dair öneriler alacaksınız. Hava filtresini de değiştirme zamanı geldiğinde uyarılacaksınız. Duvar fırınında olduğu gibi, davlumbaz çeşitli renklerde ve birinci sınıf kaplamalarda mevcut olacaktır.

Şirketin buzdolaplarına gelince, 4 Kapılı Flex artık daha büyük bir Family Hub+ dokunmatik ekrana sahip. Şimdi 32 inç boyutunda, bu nedenle ekran önceki modellere göre neredeyse yüzde 50 daha büyük. Samsung, aynı anda birden fazla uygulamayı daha kolay kullanabileceğinizi ve çoklu görev yapabileceğinizi söylüyor. Ekran ayrıca yerleşik bir SmartThings Hub içerir. Bu, başka hub donanımına ihtiyaç duymadan diğer SmartThings uyumlu cihazları bağlamanıza yardımcı olacaktır.

Önceki modellerde olduğu gibi, temel ihtiyaçlarınızın bitmediğinden emin olmanıza yardımcı olmak için gıda etiketlerini ve resimlerini analiz edebilen yapay zeka destekli bir kamera vardır. En yeni 4 Kapılı Flex, yılın ilk yarısında Kuzey Amerika ve Kore’de satışa sunulacak.

Bu arada, yeni Ismarlama Yan Yana buzdolabının her kapısında dokunmatik sensörler bulunur, böylece elleriniz dolduğunda açabilirsiniz. 4 Kapılı Flex gibi, SmartThings entegrasyonuna ve her biri filtrelenmiş su ve buz için iki seçeneğe sahip yerleşik İçecek Merkezine sahiptir. Bu model, Mart ayının sonunda ABD’de satışa sunulacak.

Son olarak Samsung, sürdürülebilirlik cephesinde bazı güncellemeler yaptı. Bu yıl şirket, Ismarlama çamaşır makineleri için mikrofiber emisyon azaltma döngüleri ve filtreleri piyasaya sürecek. Amaç, sudaki mikroplastik kirliliğini azaltmaktır.

Şirket ayrıca SmartThings Energy sistemi için endüstrinin ilk Energy Star Akıllı Ev Enerji Yönetim Sistemleri Sertifikasını aldığını söylüyor. Samsung, yakın zamanda kullanıma sunmaya başladığı AI Energy Mode’un, performansı önemli ölçüde etkilemeden cihazlarının güç tüketimini yüzde 30’a kadar azaltabileceğini iddia ediyor. Örneğin, dondurucunuzu bir derece ısıtabilir veya bulaşık makinenizdeki maksimum su sıcaklığını düşürebilir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!