Samsung Galaxy Tab S6, UI 2.5 güncellemesi alıyor!

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Note10 ve S10 serisi için geçen hafta bir UI 2.5 güncellemesi yayınlamıştı. Şimdi ise Samsung’un en son özel Android tabletlerinden birisi olan Galaxy Tab S6 UI 2.5 güncellemesi alıyor.

One UI 2.5 güncellemesi Eylül 2020 Android güvenlik yaması ile birlikte geliyor. Ayrıca Edge Ekranı, Ses Kaydedici, AR Zone, geliştirilmiş Multi-Pencere Sistemi ve Kablosuz DeX özelliklerini de beraberinde getiriyor. Son özellik yani Dex, uyumlu televizyon modellerinde kablo gereksinimi duymadan bağlanmanızı sağlıyor.

Samsung Galaxy Tab S6 is receiving One UI 2.5 update

Yeni bir yapıyı da destekleyen bu güncellemede, WI-FI ağ parolasını girmeden ağa katılabileceksiniz. Yani bu ağa bağlı olan ve yakınınızda olan bir telefonu kullanarak şifre girmeden ağa katılabileceksiniz. Ayrıca yönlendiricinin bu özelliği desteklemesi koşuluyla da Çok Hızlı, Hızlı, Normal veya Yavaş olarak etiket içerecek. Bu sayede, WI-FI bağlantısının kalitesi de görülebilecek.

One UI 2.5 güncellemesi şu anda Almanya’da hem WI-FI hem de LTE bağlantı seçeneklerinde kullanılabiliyor. Firmware sürüm numarası T860XXU3BTI2 ve T865XXU4BTI1 olan cihazlarda kullanım şu andan itibaren başladı.