Apple, iPhone ‘batterygate’ iddiası için tazminat ödemelerini göndermeye başladı

Sıradaki içerik:

Apple, iPhone ‘batterygate’ iddiası için tazminat ödemelerini göndermeye başladı

e
sv

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın canlı görüntüleri az önce sızdırılmış olabilir

07 Ocak 2024 22:52

Samsung Galaxy S24’ün bu ay sonunda resmi olarak tanıtılmasından önce çok sayıda sızıntı oldu ve en sonuncusu bize Ultra modelinin ön ve arka tasarımını gösteren canlı görüntüler veriyor.

Bu resimler @WorkaholicDavid (GSMArena aracılığıyla) adlı ihbarcının izniyle geldi. Bu fotoğraflar Galaxy S24 Ultra’nın tasarımı hakkında zaten bildiklerimizle örtüşüyor ve altınımsı renk daha önce de ortaya çıkan bir renk.

Bu sızıntıda Galaxy S24 Ultra’nın ultra ince çerçevelerinin yanı sıra dört lensli arka kamerasını da görebiliyoruz. Arkada görebileceğiniz beşinci dairesel kesik lazer otofokus modülüdür.

Çok yakında
Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliğinin 17 Ocak 2024 Çarşamba günü olacağını doğrulamasının ardından artık resmi bir Samsung Galaxy S24 lansman tarihimiz var ve aynı zamanda tanıtılan birçok AI özelliğini göreceğimize şüphe yok.

Etkinlik 17 Ocak’ta saat 10:00 PT / 1:00 ET / 6:00 GMT’de başlayacak. 18 Ocak Perşembe günü Avustralya’da saat 05:00 AEDT’de başlayacak olan etkinliği canlı yayın aracılığıyla takip edebilirsiniz. Tüm duyuruları gerçekleştikçe biz de haberleştireceğiz.

6,8 inçlik Ultra modelinin yanı sıra 6,2 inçlik standart bir model ve 6,7 inçlik Samsung Galaxy S24 Plus’ı da bekliyoruz. Bu telefonların öncekilerden çok farklı olması beklenmiyor, ancak birkaç önemli yükseltme bekleniyor.

Bu telefonların hemen hemen tüm özellikleri şu anda çevrimiçi olarak ortaya çıktı, ancak Samsung’dan gelene kadar hiçbir şey kesin değil. Güvenle söyleyebileceğimiz şey, bu telefonların 2024’te takip eden diğer her şey için standardı belirleyeceğidir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!