Apple yeni MacBook Pro 14 inç ve 16 inç modelleriyle hepimizi şaşırtmak üzere olabilir

Sıradaki içerik:

Apple yeni MacBook Pro 14 inç ve 16 inç modelleriyle hepimizi şaşırtmak üzere olabilir

e
sv

Samsung Galaxy Ring, Galaxy Z Fold 6 ile birlikte piyasaya sürülebilir

08 Ekim 2023 03:03

Samsung Galaxy Ring’e ilişkin söylentiler hız kazanmaya devam ediyor, ancak birkaç ay daha burada olmayabilir – en son gösterge, akıllı yüzüğün Samsung Galaxy Z Fold 6’nın piyasaya sürülmesine kadar gün ışığını görmeyeceği yönünde.

Güney Koreli yayın organı The Elec’e göre (Android Authority aracılığıyla). Samsung Galaxy Z Fold 5’in Temmuz 2023’te piyasaya sürüldüğünü biliyoruz, bu nedenle Z Fold 6 ve Galaxy Ring’in Temmuz 2024 civarında geleceğini düşünebilirsiniz.

Belki de değil: Akıllı yüzüğün katlanabilir ile aynı zamanda geleceğini öne sürmenin yanı sıra, 2024’ün üçüncü çeyreğinden de bahsediyor, bu da her iki cihazın da Ağustos, Eylül veya Ekim aylarında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.
Aslında, The Elec daha sonra Galaxy Ring için 2025’in başlarında bir lansmanın da bir olasılık olduğunu söylemeye devam ediyor. Görünüşe göre cihazın tüketici pazarına ne kadar sürede hazır olacağı konusunda hala çok fazla belirsizlik var.

Dört boyut
2024’ün ikinci yarısı ya da 2025’in başları beklediğimizden biraz daha geç. Önceki söylentiler lansman tarihini Ocak 2024 olarak belirlemişti ki bu da akıllı yüzüğün Samsung Galaxy S24 serisi ile aynı zamanda piyasaya sürüleceği anlamına geliyordu.

Ayrıca Samsung uygulamaları içinde giyilebilir cihazın resimlerini gördük, bu da ortaya çıkmak üzere olabileceğinin bir başka göstergesi. Bununla birlikte, Galaxy Ring’in üretim aşamasında olduğuna dair diğer raporlar da 2024’te ortaya çıkacağından bahsetti.

The Elec’teki makaleden çıkarılacak birkaç haber daha var. Görünüşe göre Samsung Galaxy Ring’in yalnızca bir modeli üretimde, ancak mümkün olduğunca çok parmak tipine uyacak şekilde dört boyutta gelecek.

Dahası, Samsung cihaz için tıbbi onay almayı da düşünüyor gibi görünüyor: bu, çeşitli sensörler (kalp atış hızı sensörü gibi) tarafından alınan okumalar için yasal onay anlamına gelir ve lansman tarihini daha da geriye itebilir.

 

 

Daha fazla haber için;

Apple yeni MacBook Pro 14 inç ve 16 inç modelleriyle hepimizi şaşırtmak üzere olabilir

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!