Windows 10’un “Yüksek CPU Kullanımı Hatası” İçin Düzeltme Gelecek

Sıradaki içerik:

Windows 10’un “Yüksek CPU Kullanımı Hatası” İçin Düzeltme Gelecek

e
sv

Samsung Galaxy Fold ön siparişleri çıkış tarihinden hemen önce iptal edildi

06 Eylül 2019 21:00

Uzun ve dolambaçlı bir yolun ardından, Samsung Galaxy Fold çıkışı yakında. Şubat ayında piyasaya sürüldükten ve nisan çıkış tarihi için bir araya getirildikten sonra, bir dizi gerileme, kırılma ve sürekli olarak geri iadeli katlanabilir telefonun çıkış tarihi belirlendi, ancak herkes ilk gün cep telefonlarını almayacak gibi görünüyor.

Bu bilgi, Samsung’un Galaxy Fold ön siparişlerinin iptal edildiğini bildiren ABD’li birkaç Twitter kullanıcısından alındı. 27 Eylül’de lansmanı görmeyi bekliyorduk (Samsung tarafından resmen onaylanmayan bir tarih), ancak hayranları biraz daha bekleyecek gibi görünüyor.

Siparişi iptal olduğunu haber eden e-postada Samsung, “tüm müşteri deneyimini yeniden düşünmek” zorunda olduğunu söyledi ve müşteriler ilk olarak cihazı Şubat ayında ön sipariş ettikleri için bazı değişiklikler geçirdi ve yeni Samsung Galaxy Fold olduğundan daha farklı bir cihaz olarak geri gelecek. Samsung muhtemelen müşterilerin sipariş vermemelerini ve ne aldıklarını bilmelerini istiyor.

galaxy fold fiyat ile ilgili görsel sonucu

  • Ayrıca şu anda yeni Galaxy Fold için ön sipariş verebilirsiniz, bu nedenle cihazın ön siparişini tamamlaması tamam durumda değil.

Bu, Samsung’un Galaxy Fold ön siparişlerini iptal etme kararının muhtemelen yeni cihazın birincisi kadar sıkıntılı olmasından değil, şirketin müşterilerinin aldatılmış veya kandırılmış hissetmesini istemediği anlamına geliyor. Bu oldukça iyi bir PR gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Fold ön siparişlerinin dünyanın başka yerlerinde iptal edildiğini duymadık, bu sadece bir ABD olayı olabilir. Cihaz 6 Eylül’de Güney Kore’de piyasaya sürüldü ve ön siparişler orada iptal edilmedi ve 18 Eylül’de piyasaya sürülecek olan İngiltere’de iptal edilmelerine dair hiçbir haberimiz yok.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!