Sony Xperia 1 V Sızdırıldı

Sıradaki içerik:

Sony Xperia 1 V Sızdırıldı

e
sv

iPhone 15: Şimdiye kadar bildiklerimiz

12 Şubat 2023 22:52

Zaman kimse için durmuyor ve bu nedenle, iPhone 14’ün daha yeni tanıtılmış olmasına rağmen, şimdiden iPhone 15’e bakıyoruz. Zaten iPhone 15 serisi hakkında oldukça fazla sızıntı ve söylenti olmasına rağmen – iPhone 15 Pro Max yerine iPhone 15 Ultra görme ihtimaller dahilinde. Evet, doğru – yaklaşan iPhone hakkında ön sürüm bilgileri zaten internette. Apple sızıntıları bazen ürün lansmanından yıllar önce gerçekleştiği için bu bizler için tam bir sürpriz değil.

Henüz herhangi bir iPhone 15 çıkış tarihi veya lansman tarihi söylentisi duymadık -iPhone 14 için bu etkinlik 7 Eylül’e denk gelmişti ve dört telefondan üçü bir hafta sonra, 16 Eylül’de (ve iPhone 14 Plus 7 Ekim’de) satışa çıktı. Apple, lansmanları için genellikle Eylül ayının ilk veya ikinci haftasını seçiyor ve günlerden ise çoğu zaman Salı oluyor, ancak ara sıra Çarşamba etkinliğine de görmüştük. Fiyat konusunda yine çok fazla sızıntı veya söylenti duyulmadı ancak iPhone 14 serisi, iPhone 13 muadillerine göre hafif bir fiyat artışı görmüştük. Bu, 2023’te iPhone 15 için tekrarlanabilir.

Büyük bir iPhone 14 Pro özelliği olan, Apple’ın kullandığı ‘kenarlı’ öne bakan kamera için süslü bir pazarlama adı olan ‘Dynamic Island’, Pro olmayan iPhone 15 modellerininde de bunu kullanabileceğini sızıntılar arasında.

Ayrıca yakın zamanda birçok kaynaktan her iPhone 15 modelinin Dynamic Island’a sahip olacağını, ancak standart telefon ve iPhone 15 Plus’ın hala 60 Hz ekran sahip olacağını söylentileri var. Tasarıma gelince, bir internet kaynağı en azından bazı iPhone 15 modellerinin titanyum kenarlara sahip olabileceğini iddia ediyor. iPhone 14’teki gibi dik açı yerine kenarların iPhone 15 hattında telefonun arkasına doğru kıvrılabileceğini ise söylentiler arasında.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!