Realme 10 dakikadan kısa sürede tamamen şarj olabiliyor!

Sıradaki içerik:

Realme 10 dakikadan kısa sürede tamamen şarj olabiliyor!

e
sv

Sony Xperia 1 V Sızdırıldı

12 Şubat 2023 22:40

Sony Xperia 1 V’yi bu yılın bir noktasında görmeyi bekliyorduk ve online yayınlanan resmi olmayan çizimler, bu amiral gemisi akıllı telefondan tasarım estetiği ve renk seçenekleri açısından ne bekleyebileceğimiz konusunda bize iyi bir fikir verdi. Green Smartphones ve tecrübeli bilgi kaynağı OnLeak tarafından paylaşılan fotoğraflar ve videolar, telefonu önden ve arkadan hemen hemen her açıdan gösteriyor. Telefonda hem siyah hem de morumsu bir gölge ve renk geçişleri var. Ayrıca donanım özellikleri tarafında: 6,5 inç düz ekran, Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 16 GB RAM (geçen sefer 12 GB idi) ve pil kapasitesi 5.000 mAh. Bu bilgilerin bazılarının doğrulanmamış olduğunu da sizlere söylemek isteriz.

 

Sony Xperia amiral gemisi telefonlarının ı genellikle birkaç yıldır aynı ve yeni ortaya çıkan bu görüntülere göre, 2023’te iyisiyle kötüsüyle o kadar da değişmeyecek. Satış açısından hiçbir zaman iyi bir başarı elde etmemiş olsalar da Xperia telefonlar, ekranları ve kamera özellikleri açısından her zaman etkileyiciydi. Bu, Sony’nin geliştirdiği diğer tüm elektronik cihazlar düşünüldüğünde beklenilen bir şey. Peki bunu ileriye taşıyamayan şey ne? Özel Sony Xperia serisi her zaman birazz daha pahalı olmuştur ve genellikle endişelenecek küçük dezavantajlara sahiptir. Sony Xperia 1 IV söz konusu olduğunda, entegre parmak izi okuyucusundan da örneğin pek etkilenmedik.

Bu noktaya kadar Sony Xperia 1 V hakkında duyduklarımıza göre, bir kez daha mükemmel bir ekrana ve kamera kurulumuna sahip akıllı görünümlü bir telefon olacak– bu yüzden Sony’nin fiyatı biraz düşürmeyi başaracağını umuyoruz

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!