WhatsApp, AB düzenlemesi nedeniyle platformlar arası mesajlaşma çalışmalarına isteksizce başladı

Sıradaki içerik:

WhatsApp, AB düzenlemesi nedeniyle platformlar arası mesajlaşma çalışmalarına isteksizce başladı

e
sv

iPhone 15 Renkleri: 15 Pro Ve 15 Pro Max Dahil Her Renk Tonu

13 Eylül 2023 00:05

Yeni bir iPhone 15 satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken pek çok faktör var. Temel modeli mi, daha büyük iPhone 15 Plus’ı mı, daha güçlü iPhone 15 Pro’yu mu yoksa daha büyük ve daha iyi iPhone 15 Pro Max’i mi tercih etmelisiniz? Ne kadar depolama alanı tercih etmelisiniz? Apple Care’e ihtiyacınız var mı?Ve belki de en önemlisi, hangi iPhone rengini tercih etmelisiniz?

Sonuncusu hakkında karar vermenize yardımcı olmak için, işte her bir iPhone 15 ve iPhone 15 Pro renk seçeneğinin bir dökümü. Yeni telefonunuzun tam olarak nasıl görüneceğini göstermek için resimler bile ekliyoruz.
Pembeden doğal titanyuma kadar aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı iPhone 15 seçeneği var (toplamda dokuz). İşte onlar…

IPHONE 15 VE IPHONE 15 PLUS RENKLERI
Bir iPhone 15 veya daha büyük kardeşi iPhone 15 Plus satın almak istiyorsanız, beş seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Aşağıda her bir renk tonuna daha yakından bakacaksınız.
iPhone’un gelmesini bekleyebileceğiniz klasik renk siyahtır ve iPhone 15 de bu koyu renkli kasasıyla farklı değildir. Ne yazık ki beyaz veya çelik grisi seçeneği yok, ancak aşağıda özetlediğimiz bir dizi renkli daha açık seçeneği seçebilirsiniz.

Pembe


Koruyucu bir kılıf takmadan iPhone 15’inizle Barbie havası estirmek istiyorsanız, cihazınızı bu yeni pembe varyantla alabilirsiniz.

Neyse ki bu renk tonu, Apple Watch 9’un yeni pembe rengine oldukça benziyor, bu da her ikisini de alırsanız uyumlu bir uyum yaratmanızı kolaylaştıracaktır.

Sarı


Bu açık sarı, iPhone 15’e sevdiğimiz yazlık bir görünüm kazandırıyor. Sarı, telefon kasalarında doğru rengi elde etmek için zor bir renk olabilir, ancak bu gölge, iPhone 14’ün sarı seçeneğinden daha az muz gibi görünen hoş bir seçim.

Mavi


Açık mavinin bu tonu herkesin tercih edeceği bir seçenek olmayacaktır (biz daha derin ve koyu bir mavi isterdik) ancak parlak ve eğlenceli renkleri seviyorsanız tam da aradığınız renk olabilir.

Bazı resimlerde neredeyse beyaz göründüğünden, bu renk seçeneğinin mevcut olmaması sizi hayal kırıklığına uğrattıysa almanız gereken model bu olabilir.

Yeşil


Renk seçeneklerini tamamlayan renk ise açık yeşil. Mavi varyantta olduğu gibi belki daha koyu bir tonu tercih edebilirdik, ancak birçok insan bunu sevecek ve siz de onlardan biri olabilirsiniz.

IPHONE 15 PRO VE IPHONE 15 PRO MAX RENKLERI


Bunun yerine güçlendirilmiş bir iPhone 15 Pro veya iPhone 15 Pro Max almak isteyenler dört titanyum renk çeşidi arasından seçim yapabilirler. İşte her birinin nasıl göründüğü.

Siyah titanyum


Gördüğümüz görüntülere göre daha az siyah ve daha çok koyu gri olan bu siyah titanyum, daha önce iPhone’larda gördüğümüz bir havaya sahip ancak yine de aşık olduğumuz bir renk.

Ayrıca, diğer tüm iPhone 15 Pro modellerinde olduğu gibi, bu telefon da fütüristik çığlıklar atan metalik bir yüzeye sahip. Apple, titanyum telefonların sadece havalı görünmekle kalmayıp aynı zamanda dayanıklı ve hafif olduğunu da vaat ediyor.

Mavi titanyum


Daha koyu metalik bir görünüm istiyorsanız mavi titanyum iPhone 15 Pro’yu da tercih edebilirsiniz. Biz bu uzay benzeri görünümü seviyoruz, siz de sevebilirsiniz.

Diğer iPhone 15 Pro modellerinde olduğu gibi premium bir görünüm sunuyor ve hafif parlak metalik kaplamaya rağmen yapışkanlıktan kaçınıyor.

Doğal titanyum


Doğal titanyum metalik bej rengine benziyor, ancak fütüristik bir niteliği var ve bu da onu açıklamamızın gösterdiğinden daha ilginç gösteriyor.

Muhtemelen iPhone 15 Pro renk seçenekleri arasında en az sevdiğimiz renktir, ancak iPhone’u satın alan sizsiniz. Eğer bu rengi seviyorsanız, almanız gereken renk bu olmalı.

Beyaz titanyum


Belki de sadece Apple’ın yayınladığı görüntülerdir, ancak beyaz ve doğal titanyum iPhone 15 Pro’lar birbirine çok benziyor. Umarım şahsen daha beyaz görünür.

Şu anda, iPhone 15’in herhangi bir türünün beyaz bir modelini almanın tek yolu bu, klasik gölgenin hayranıysanız ancak sıçrama yapmak istemiyorsanız bu biraz utanç verici.

 

Daha fazla haber için;

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition Teknoloji ve sokak modasını buluşturan tasarım

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!