Adcolony Yılbaşı Alışveriş Alışkanlıkları Araştırması: Akıllı Telefonlar

Sıradaki içerik:

Adcolony Yılbaşı Alışveriş Alışkanlıkları Araştırması: Akıllı Telefonlar

e
sv

HUAWEI Watch GT 2

04 Aralık 2019 15:47

HUAWEI WATCH GT 2, düşük güç tüketimi ve yüksek performansının yanı sıra kadın kullanıcılara yönelik tasarlanan estetik görüntüsüyle beğeni topluyor. 

Gelişmiş ekran özellikleri

HUAWEI WATCH GT 2 42mm serisi ayrıca 390 x 390 piksel ekran çözünürlüğüne, daha geniş renk gamına ve LCD ekranlardan daha üstün, kontrası daha yüksek, daha net ekran rengine sahip ultra ince tasarımıyla birlikte 1,2 inç AMOLED HD hassas dokunmatik ekranla donatıldı.

Profesyonel spor takibi

Spor modunda HUAWEI WATCH GT 2, sekiz açık hava sporu (koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz, triatlon) ve yedi kapalı salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 spor modunu destekliyor. Bu 15 spor modu için akıllı saat, yaklaşık 190 veri türünün tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor. WATCH GT 2, farklı sporlar için hedefli egzersiz öncesi veri analizi, egzersiz sırasındaki veri kayıt analizi ve sonrasında profesyonel tavsiyeler sunuyor.

Çok yönlü sağlık takibi

Sağlık takibinizi kolaylaştıran geliştirilmiş güçlü algoritmalardan faydalanan HUAWEI Watch GT 2, kullanıcıların sağlık takibini kolaylıkla yapabilmesini sağlıyor. Cihaz, kalp atış hızınızı, dinlenme, performans ve uyku halindeyken sürekli izleyerek size kalp değerlerinizi hatırlatıyor. TruRelax özelliği kalp atış hızınızın değişkenliği üzerinden stres seviyenizi ölçüyor.

Geliştirilmiş TruSleep 2.0 özelliği ise uyku esnasında kalp atış hızını ve uyku nefes kalitesini takip ederek uyku kalitenizi değerlendiriyor. Size uyku sorunlarıyla ilgili öneriler sunmasının yanında, kalp atış hızınız spor modu haricinde 100 bpm’nin üzerindeyse veya 10 dakikadan uzun olarak 50 bpm’nin altındaysa da sizi uyarıyor. Tüm bunlara ek olarak, uzun süre durağan kaldığınızı sizi bildirerek harekete geçmenizi sağlayabiliyor.

Ölçtüğü tüm sağlık verilerini kaydederek size anlamlı bir şekilde sunan HUAWEI Watch GT 2 sağlığınızı takip etmeniz için size en büyük kolaylığı sunuyor. HUAWEI Watch GT 2 şık bir akıllı saat olmanın da ötesinde, kullanıcılarına daha sağlıklı bir yaşam tarzının da yollarını açıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!