PS5 Üretici Yazılımı Güncellemesi

Sıradaki içerik:

PS5 Üretici Yazılımı Güncellemesi

e
sv

Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 30

01 Ağustos 2021 11:52

Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Ultra HD Led TV olarak en çok satışı olan Televizyon markası TCL 55P8M oldu. 400 TL zam alan TV, 5399 TL satışı ile haftanın en çok satılan Ultra HD Led TV ünvanını korudu.

Ürün hakkında yazdığımız bilgileri tekrarlıyoruz.

139 cm ekran boyutuna sahip olan TCL , Avrupanın büyük panel üreticilerinden olmasının avantajını kullanıyor. 4K çözünürlük sunan cihaz smart TV özelliğine sahip, ayrıca artık tüm TV ‘ cihazlarında standart olan dahili uydu alıcısı ile birlikte .

Öncelikle Cihazın en büyük satış nedenlerinden birisinin fiyatının uygun olduğunu söylemek istiyoruz. bu fiyata bu özellikler ile alınası bir cihaz oluyor.

Dış kasa süper ince diyebiliriz sizi gerçekten kaliteli bir kasa bekliyor. Gri tonu sanki dünya dışından bir madde ile yapılmış hissi verecek. Salonunuzda güzel bir ambiyans yapacaktır.

HDR10 teknoloji bir çok cihazda olduğu gibi bu cihaz içinde geliyor. Bu teknoloji şu anlama geliyor. Daha net ve parlak bir görüntü sunuyor.

TV içinde bulunan bir başka teknoloji ise Chromecast, bu ise mobil cihazlarınızdan TV izleme imkanı sağlayan bir teknoloji.

TV bin ses çıkış gücü 16W yazıyor ama biz bu sesi tam alamadığımız söylemek istiyoruz bizden ses olarak eksi not alıyor.
3 adet HDMI çıkışı ve 1 adet optik ses bağlantısı da artısı diyebiliriz. Dahili Wi-Fi bağlantısı ise yeterli.
A+ enerji sayesinde elektrik faturalarınıza fazla bir yük sağlamayacak.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!