Turkcell evden çalışma çözümleri

Sıradaki içerik:

Turkcell evden çalışma çözümleri

e
sv

15. Haftanın en çok satan TV’si

12 Nisan 2020 17:38
Daha önce sitemizde yayınladığımız ve sizlerden gelen istek üzerine tekrardan haftanın en çok satan ürünlerine yer vereceğiz

Corona günlerinde evimizde geçirdiğimiz bu günlerde eksiklerimiz bitmiyor. Tabii ki bizlerde eksiklerimizi internetten alış veriş yaparak hayatımızı devam ettiriyoruz. Peki yılın 15. haftasında en çok hangi TV’yi satın aldık!

Evet şimdi en çok satan TV özellikleri ve fiyatını paylaşacağız.

PHILIPS 58PUS7304

Philips’in 7000 serisi bu ürünü, piyasadaki güncel tüm teknolojik özelliklere sahip bir televizyon arayanlara hitap ettiğini söyleyebiliriz. PCkoloji ekibi olarak Fiyat-performans ürünü diyebiliriz.

Philips’in 55PUS7304 modeli 55 inçlik bir ekrana sahip. Ekran kenar çerçevelerinin çok ince olması ve Ambilight ışıklandırmalarıyla birlikte bu ürün odanıza çok yakışacak diyebiliriz. Çerçeve olarak Philips bu modelde gerçek metal kullanmış. Televizyonun metalik standı ise dönebiliyor. Dönme açısı ise 40 derece

Android 9 işletim sistemini destekleyen 58PUS7304 fazlasıyla akıcı çalışıyor. Kullandığımız bu üründe kesinlikle bir donma problemi yaşamadığımızı belirtmek istiyoruz. Google Play Store ve Philips Uygulama Galeri ile bir çok uygulama sorunsuz yer alıyor.

Ambilight özelliği

Philips Ambilight, filmleri ve oyunları daha sürükleyici hale getiriyor ve müzik akışına ışıklarla eşlik ediyor. Üstelik, ekranınız olduğundan çok daha büyük görünüyor diyebiliriz.

Evet şimdi geldik ürünün satış fiyatına ortalama bu hafta ortalama 5000 Tl den en çok satılan bu TV’nin Vatan Bilgisayar satış linki;

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-58pus7304-58-146-cm-4k-uhd-android-tv-3-tarafli-ambilight-dahili-uydu-a.html

Not: Ürün özellikleri ve fiyatı bölgesel olarak değişir. PCkoloji sorumlu değildir. En çok satan ürün Vatan bilgisayarın verilerine göre yapılmaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!