Google Pay uygulamasında yeni mod geliyor

Sıradaki içerik:

Google Pay uygulamasında yeni mod geliyor

e
sv

Google Androidify nedir?

25 Ağustos 2019 21:00

Google’ın 2018 yılında duyurduğu yeni bir hizmet olan Androidify, Android kullanıcılarının kendi beğenilerine göre Android maskotu ile avatarlarını kişiselleştirmelerini sağlar.

Bu ücretsiz servis, kullanıcıların avatarın en küçük ayrıntılarını kontrol etmelerini ve istedikleri gibi değiştirmelerini sağlar. Görmek istedikleri maskotu yapmak için farklı vücut tipi, yüz boyutu, saç tipi, renk, giysi aksesuarları ve Androidify’da mevcut olan yüz izlerinden birini seçebilirler.

Androidify Android 2.1 ve üzeri sürümleri çalıştıran tüm cihazlar için geçerlidir. Google, tüm android kullanıcılarının faydalanabilmesi için bu hizmeti tamamen ücretsiz hale getirmiştir. Android dışında başka bir işletim sisteminin bunu kullanmasına izin verilmiyor ve Android’e özel kalacağı söyleniyor.

Androidify uygulamasını kullanarak oluşturulan avatarlar, arkadaşlarınızla e-posta veya sosyal ağlar aracılığıyla resmi olarak paylaşmak ve hatta normal resimlerde kullanılmak için bilgisayarlara indirilebilir.

androidify ile ilgili görsel sonucu

Android kullanıcıları Androidify için özel olarak oluşturulan web sitesine yönlendirilebilir veya başvuruyu Android Market’ten alabilir. Alternatif olarak, kullanıcılar uygulamayı android cihazlarına indirmek için bağlantıyı izleyerek doğrudan mağazaya gidebilirler.

Androidify resmi açıklaması

“Kendinizi Androidify’layın!

Gerçekten, sizin, en iyi arkadaşınız gibi görünen Android karakterleri oluşturun ve paylaşın.

Animasyonlu Android karakterlerinizi ifadeler, animasyonlu GIF’ler ve metinler, yazılar veya sohbetler üzerinden resimler olarak oluşturun ve paylaşın.

Eserlerinizi çevrimiçi olarak gönderdiğinizden ve dünyanın dört bir yanından Android karakterleriyle yarıştırmak için Androidify.com Galerisi’nde paylaşabileceğinizden emin olun.”

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!