Windows 10 yaması Bluetooth hoparlörlerini bozuyor

Sıradaki içerik:

Windows 10 yaması Bluetooth hoparlörlerini bozuyor

e
sv

En İyi 5 Android Oyunu, Ağustos 2019

26 Ağustos 2019 09:00

Merhaba sayın okuyucular, bu yazımızda sizlere Ağustos ayı için Android cihazlarınızdan oynayabileceğiniz 5 oyun tavsiyesinde bulunacağım. Sözü fazla uzatmadan yazımıza geçelim isterseniz.

Doom I ve II

DOOM I           DOOM II

Bethesda, Doom I ve II’nin mobil sürümlerini çıkarttı. Orijinal oyunlara oldukça sadık olan bu sürümleri telefonunuzda rahatça oynayabilirsiniz. Her iki oyun da mobil kontrollerin yanı sıra DLC ile birlikte geliyor ve Doom II Master Seviyeleri ile birlikte geliyor. İşte oyunun mobil versiyonu da orijinal versiyonları kadar açık ve arkadaş canlısı. Yine de, bazı fanlar bundan hoşlanmadılar ve nedenini anlayamadık. Ek olarak, kontroller biraz karışık ve çevrimiçi bir hesaba ihtiyacınız var ve bu bizi şaşırttı. 25 yıllık bir oyun ile belki farklı bir deneyim ya da biraz nostalji yaşayabilirsiniz.

Graveyard Keeper

Graveyard Keeper

Graveyard Keeper, zalim bir konunun kara mizahının tadını çıkarırken saatlerce kolayca iç içe geçebileceğiniz bir mezarlık yönetme oyunu. Bir kasabanın mezar kazıcısının rolünü üstlendiğinizi düşündüğünüz bir oyunun iç karartıcı ve sıkıcı olacağını düşünebilirsiniz, ancak Graveyard Keeper’ın açık dünya ile birleştiği aydınlık ve renkli sanat tarzı ve derin işçilik mekaniği, işleri gerçekten ilginç kılıyor. Ayrıca yaratıcı olduğunuzda da ödüllendiriliyorsunuz. Örneğin, toprağa dökülen cesetleri yerel kasaplara satmaya başlayabilir, cadısı yakma partilerine ev sahipliği yapabilir ya da daha fazla iş yapmak için yerel kasaba halkından bazılarını zehirlemeye çalışabilirsiniz.

Brawl Stars

Brawl Stars

Supercell tarafından geliştirilen Brawl Stars, Play Store’daki diğer oyunların aksine hızlı tempolu bir arena kavgası. Supercell’i bir ev ismi haline getiren ve Clash of Clans evreninden ayrılan bir oyun. Bunun yerine, oyuncuların harika oyun çeşitliliği ile desteklenen renkli ve karikatürümsü görünümü ile türünde diğerlerinden farklılaşan bir MOBA oyununda takım kurmalarını sağlıyor.

Her birkaç saatte bir dönen oyun modları mevcut, böylece uygulamaya giriş yaptığınızda her zaman oynayacak farklı bir şeyler bulabiliyorsunuz.

Stranger Things: The Game

Stranger Things: The Game

Stranger Things: The Game, diğer şirketlerin çalkalamalarını istedikleri birleşik mobil oyundur. Tamamen oynanabilir karakterler, tonlarca koleksiyonla şov temasına ve ortamına uyan bir retro grafik tarzı ile tam teşekküllü bir aksiyon-macera oyunudur.

Oyun, keşfedilecek komşu Mirkwood Ormanı ile birlikte tüm Hawkins kasabası ve Indiana’yı sunuyor. Klasik Zelda tarzı bir macera oyunu gibi oynanıyor, karakterlerin arasında karmaşık bulmacalar çözdürmeye yönlendiriyor.

Plants vs Zombies 2

Plants vs Zombies 2

Çoğumuz ilk oyunu oynamışızdır. Henüz 2. oyunu oynamadıysanız tam sırası çünkü yakında 3. oyun geliyor ve 2’yi denemeden 3’e geçmeniz garip olabilir.

“Zamanın başlangıcından gün sonuna kadar zombi lejyonlarıyla çarpışın, selamlayın ve onları alt edin. Güçlü bitkilerin ordusunu bir araya getirin, onları Plant Food ile güçlendirin ve beyninizi korumanın şaşırtıcı yollarını keşfedin. Sürekli genişleyen eğlenceli bir evren! Ve zombiler – çok ve çok sayıda zombi.”

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!