En iyi 5 Android ikon paketi

Sıradaki içerik:

En iyi 5 Android ikon paketi

e
sv

Android ve iOS için en iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulaması

31 Ekim 2018 10:00

Hem Google Play Store’da hem de Apple’ın iOS App Store’unda, seçim yapabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamaları konusunda sıkıntı yok. Biz de en iyi fotoğraf uygulamaları seçmek ettik. Dilerseniz şimdi bu uygulamaları inceleyelim.

Adobe Lightroom

Screenshot Image

Adobe Lightroom, dijital fotoğraf yönetimi ve profesyoneller arasında düzenleme için standart haline gelmiştir. Neyse ki, basitleştirilmiş ara birim ve harika senkronizasyon özellikleri nedeniyle, bulut tabanlı sürüm olan Lightroom CC’de fotoğrafları yönetmek veya düzenlemek için profesyonel olmanıza gerek yok. Hem Android hem de iOS’ta kullanılabilen Adobe Lightroom CC , RAW fotoğraf desteği, hazır ayarlar, pozlama ayarları, filigran ve daha pek çok özellik içeren tam özellikli bir fotoğraf yöneticisi ve editördür.

Photoshop Express

Screenshot Image

Profesyonel kalitede fotoğrafçılık araçlarından bahsetmişken, belki de Adobe Photoshop’tan daha fazla fotoğraf düzenleme için bir araç yok. Adobe, bir süredir Express sürümünü piyasaya sürdü. Bununla birlikte, masaüstü karşılığı kadar güçlü olmasa da, fotoğrafları kırpmanıza, pozlamaları ayarlamanıza ve çeşitli görevleri gerçekleştirmenize izin veriyor. Telefonunuzda veya tabletinizde fotoğraf düzenlerken büyük bir zaman tasarrufu sağlaya bilirsiniz.

Snapseed

Ekran Görüntüsü Resmi

Snapseed, Google tarafından tasarlanmış profesyonel kalitede bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. En sıradan fotoğrafların bile hayata geçmesine yardımcı olmak için büyük miktarda düzenleme seçeneği sunar. Photoshop’taki Katmanlara benzer şekilde fotoğraflarda bile efektler yapabilir. Böylece bir fotoğrafı her düzenlediğinizde farklı bir sonuç elde etmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Afterlight

Screenshot Image

Afterlight, ihtiyacınız olan temel fotoğraf düzenleme araçlarının yanı sıra hem Android hem de iOS’ta yerleşik filtreler, çerçeveler ve RAW desteği sunar. Diğer uygulamalarda olduğu gibi, fotoğraflarınıza farklı bir görünüm ve zaman kazandırmak için kendi filtrelerinizi bile oluşturabilirsiniz.

LENS DISTORTIONS

Ekran Görüntüsü Resmi

Etkileyici eklentileri ve masaüstü cihazlara yönelik uygulamaları ile tanınan Lens Distortions, hem Android hem de iOS için farklı düzenleme paketlerini mobil cihazlarınıza getiren bir mobil uygulama yaptı. İster bir renk filtresi olsun, ister hafif bir sızıntı veya parlama gibi bir efekt olsun, Lens Distortions fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz çok sayıda gerçekçi efekt içeriyor.

-BONUS-

Kamera 4K Pro – Mükemmel, Selfie, Video, Fotoğraf

Ekran Görüntüsü Resmi

Bu uygulama açık kaynak kodlu bir uygulamanın gelişmiş bir versiyonudur. Sadece Android’de olan bu uygulama aslında bir fotoğraf çekme uygulaması. Ancak Kamera 4K Pro aynı zamanda bünyesinde bir kaç farklı filtreyi de bulunduruyor. 20’den fazla dil destekleyen uygulamanın bazı kamera özellikleri ise şu şekilde :

-Fotoğraf Modu (STD, HDR, DRO, EXPO {})
-Focus (Otomatik, Sonsuz, Kilitli, Sürekli)
-Yüz tanıma
-Beyaz Dengesi (Otomatik, Ampul, Floresan, Gün Işığı, Bulutlu)
-Renk Etki (Mono, Negatif, Sepya, Posterize, Aqua)
-Burst (2x, 3x, 4x, 5x, 10x, Sınırsız)
-Timer (1s, 2s, 3s, 5s, 10s, 15s, 20s, 30s, 1m, 2m, 5m)
-ISO
-Camera Çözünürlüğü
-Kafes
-Compass

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!