Google, CES 2023’te Bir Otomotiv Şirketi Olarak Boy Gösterdi

Sıradaki içerik:

Google, CES 2023’te Bir Otomotiv Şirketi Olarak Boy Gösterdi

e
sv

Delta, 1 Şubat’tan itibaren iç hat uçuşlarında ücretsiz Wi-Fi sunacak

10 Ocak 2023 14:00

2024’ün sonuna kadar bölgesel ve uluslararası uçuşlarda görünecek.

Delta, 1 Şubat 2023’ten itibaren ABD iç hat uçuşlarının yaklaşık yüzde 80’inde ücretsiz WiFi sunmaya başlayacak ve bu da geçen yılın sonundaki söylentileri doğruluyor. T-Mobile sponsorluğunda sunulan hizmet, yıl sonuna kadar 700 uçağa, 2024 yılı sonuna kadar bölgesel ve uluslararası uçaklara ulaşacak. Delta CEO’su Ed Bastian CES 2023’te”Ücretsiz olacak. Hızlı olacak. Herkesin kullanımına açık olacak.” dedi .

Gezginlerin erişim için oturum açmak üzere Delta SkyMiles bilgilerini kullanmaları gerekecek, ancak bir hesap almak ücretsizdir. Şirket geçen yıl sağlayıcı olarak Viasat’ı kullanarak daha fazla uçağı yükselteceğini duyurdu. Bugüne kadar WiFi için 5 dolarlık bir sabit ücret alıyor.

Herhangi bir kar amacı dışında, havayolları, sistemlerin aynı anda yüzlerce insanı barındıracak kadar hızlı olmayacağı endişesiyle ücretsiz Wi-Fi sunmakta yavaş kaldı. Delta, nihai hedefi ücretsiz WiFi sunmak olan 2018’den beri sistem üzerinde çalışıyor.

“Ücretsiz Wi-Fi’nin yalnızca temel düzeyde hizmet sunmasını istemedik, bunun tüm uçak içi deneyim için dönüştürücü olmasını istedik” dedi. “Uçaktaki tüm müşterilerin en sevdikleri içeriğin keyfini evlerindeymiş gibi çıkarabilmeleri zorunludur ve bunu mümkün kılmak için bu sistemi titiz testlerden geçirdik.”

Jetblue ayrıca kurumsal sponsorluk yoluyla ücretsiz WiFi sunar, ancak Southwest, United, American ve diğer havayolları genellikle 8 ila 10 $ aralığında ücretler alır. American son zamanlarda belirli müşteriler için ücretsiz WiFi deniyor.

Delta ayrıca, basın açıklamasına göre, kullanıcı tercihlerinin “uçuştan uçağa … hatta bir filmde kaldığınız yerden” seyahat edeceği yeni uçak içi eğlence sistemlerini bu yazdan itibaren görücüye çıkaracağını duyurdu.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!