Fallout 76’ya Premium Üyelik Geldi!

Sıradaki içerik:

Fallout 76’ya Premium Üyelik Geldi!

e
sv

Crusader Kings 3’te Kendi Dininizin Papası Olabileceksiniz!

24 Ekim 2019 14:00

Crusader Kings 3 ile Paradox, öncülünü böylesine benzersiz bir büyük strateji oyunu olan rol yapma, soyut uluslar yerine karakter odaklı hiziplere odaklanmaya daldı. Sekiz yıl süren DLC’den sonra, Crusader Kings 2 devasa ama aynı zamanda biraz şişmiş durumda, bu yüzden bu yeni başlangıç ​​Paradox’un en popüler özelliklerini geliştirmesi ve denemesi için bir şans.

CK2‘nin piyasaya sürüldüğünde nasıl bir şey olduğunu hatırlamak zor, ama kesinlikle daha küçüktü. Crusader Kings 3, daha önce hiç bir zaman menülerde görünmeyen konumlarla gizlenmiş konumlarla, oynanamayan hizipler ve CK2‘nin aynı alanını kapsayan bir harita ile daha da işe işlevsel oalcğaına söz veriyor.

Harita da gerçekçi bir hale getirildi, ama asıl önemli olan içinde yaşayan insanlar. Çoğunlukla hala menüler içinde kalmış durumdalar, ancak en azından şimdi ruh halini ve kişiliği yansıtan pozlar eşliğinde 3D modeller. Bu genellikle aşırı derecede kusurlu insanlar ve onların hanedanları, Crusader Kings 3‘ü bir hanedanın lideri olarak – ki neredeyse her zaman olacaksın – yönetim konusunda daha fazla kontrol sahibi olacaksınız.

Hanedanlığınızı inşa etmek bazen hanedanlık çapında bonuslar eklemek anlamına gelir. Diğer zamanlarda, daha iyi mirasçılar yaratmak için ebeveynlerin özelliklerini birleştirmek demektir. Ayrıca, halkınızın manevi ihtiyaçlarına, kendi dininizi oluşturma veya vurma eğilimine de bakabilirsiniz. Ancak dininiz hanedanınız tarafından derhal benimsenmeyecek, ancak bu nedenle insanları katılmaları için cesaretlendirmeniz gerekecek.

Dinler, birleştirilirken seçeceğiniz çeşitli kural ve geleneklerden oluşur. İnancınızın kötülükleri nelerdir? Boşanma hakkında ne diyor? Kimler papaz olabilir? Yamyamlık konusunda herhangi bir özelliği var mı? Liste yoğun gibi görünse de, seçimlerden bazıları büyük oranda lezzetli gibi gözüküyor, ancak aynı zamanda size kutsal savaşlara başlamak ve ordularayeni insanlar yetiştirmek için kültüne katılmaya karar vermiş olanları etkilemek için yeni yollar bulmak için bahane veriyor.

Kendinizi papa ya da başka bir şey olarak adlandırmak isteyip istemediğinizi seçebilrisiniz, ancak bir inanca başlamanın bir bedeli vardır. Ormanın boynunda popüler olan, yerine merdivenin üstünde ilerleyen başka bir dini din ile para biriktirmeyi ve atmayı tercih edebilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!