Zoom, Satış Görevlileri İçin Yapay Zeka Destekli Araçları Genişletiyor

Sıradaki içerik:

Zoom, Satış Görevlileri İçin Yapay Zeka Destekli Araçları Genişletiyor

e
sv

Casio, G-Shock Saatine Solar Şarj Ekliyor !

15 Nisan 2022 12:00

İşte güneş doğuyor

Casio, şirketin en popüler tasarımlarından birine solar şarjı ekleyen beş yeni G-Shock saat serisini tanıttı. Yeni G-Shock GA-B2100 serisi, 2019’da piyasaya sürülen süper ince GA-2100 serisine dayanmaktadır.

GA-2100, Audemars Piguet Royal Oak’a biraz benzeyen sekizgen yüzü nedeniyle ‘CasiOak’ olarak adlandırıldı. GA-B2100, selefinin ayırt edici retro kasa tasarımını ve reçine kayışını korur. Ancak GA-2100’ün haftanın gününü gösterdiği yeni bir pil göstergesi gibi birkaç küçük ince ayar ekler.

G-Central’ın bildirdiği gibi, yeni saat, güç tasarrufu özellikleri etkinleştirildiğinde tek bir şarjla yaklaşık 18 ay çalışabilir. Ayrıca ona günlük bir doz güneş ışığı vermek, yıllarca bakım gerektirmeden çalışmasını sağlayacaktır.

Buna rağmen, GA-B2100 önceki modelden sadece 1 gr daha ağırdır, ölçeği 52 gramdır ve yalnızca 0.1 mm daha kalındır.

Yakında gelecek…

 

 

G-Shock GA-B2100, piyasaya sürüldüğünde beş renk seçeneğiyle (gri ve siyah, tamamen siyah, mavi, yeşil ve sarı) sunulacak. Bileşenlerini düşmelere ve darbelere karşı korumak için Casio’nun Carbon Core Guard teknolojisiyle donatılacak.

14 Mayıs’ta Japonya’ya satışa sunulmak üzere inecek ve ay içinde Asya’da başka bir yere varacak. Henüz küresel bir çıkış tarihi yok, ancak daha sonraki bir aşamada dünya çapında piyasaya sürülmesi muhtemel.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!