Yeni iPhone 15 sızıntısı dört modelin de pil kapasitelerini ortaya koyuyor

Sıradaki içerik:

Yeni iPhone 15 sızıntısı dört modelin de pil kapasitelerini ortaya koyuyor

e
sv

Aradığınız iPhone 15 yükseltmesi: Telefonunuzu kendi başına ayakta tutacak yeni bir stil

17 Eylül 2023 01:25

Yeni iPhone 15 burada ve alınacak en popüler ürün olsa da hala eksiklikleri var. Ön ve arka taraftaki şık cam hala kırılmaya müsait ve geniş tutma yeri ve pürüzsüz metal kenarlar, özellikle normal kullanım sırasında tutmanız muhtemel birçok pozisyonda tutmayı zorlaştırabilir. İster telefonunuzun sizinle birlikte takılabileceğinden emin olmak isteyen bir maceraperest olun, ister telefonunuzdan ihtiyacınız olan tüm esnekliği elde etmek isteyen bir içerik oluşturucu olun ya da sadece biraz daha güvenli ve kullanımı kolay bir telefon isteyin, TORRAS’ın yeni UPRO Ostand, Lstand ve Pstand kılıfları etkili bir çözüm sunuyor. Ve (bonus!) her biri telefonunuza ekstra kullanışlı bir destek ayağı ekleyerek istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde eller serbest kalmanızı sağlar.


Her şeyi yapabilen bir kılıf istiyorsanız UPRO Ostand tam size göre. Dairesel destek ayağı telefonun ortasına oturur ve iPhone 15’in kendi mıknatıslarına destek sağlayarak daha da güvenilir kablosuz şarj elde etmenizi sağlar. Havacılık ve uzay sınıfı alüminyumdan üretilen stand, üç farklı pozisyonda açılarak telefonunuzu dikey veya yatay konumda tutmanıza olanak tanıyor ve telefonu kolay ve güvenli bir şekilde tutmak için parmaklarınızı halkanın içinden geçirebiliyorsunuz. Kılıf ayrıca tozu dışarıda tutan tam oturması, ipeksi yumuşaklıkta ancak sert ve sağlam polikarbonat arka plakası ve düşmelerden kaynaklanan darbeyi emebilen ve telefonu her yönden koruyan kavrayıcı kauçuk kenarları ile telefonunuza ekstra koruma sağlar.

Her gün karşınıza yeni bir şey çıktığında, uyum sağlamanız ve sizinle birlikte uyum sağlayabilecek bir kılıfa ihtiyacınız vardır. UPRO Ostand R bu ekstra esnekliği sağlar. Sağlam standı standart Ostand gibi halka şeklindedir, ancak 360 derece dönme özelliğine sahiptir, böylece dikey, yatay veya bunların arasında istediğiniz herhangi bir açıya döndürebilirsiniz. Tıpkı Ostand gibi, destek ayağı da bir tutma yeri olarak kullanılabilir ve 18N manyetik kuvvet sunarak yalnızca MagSafe şarj cihazlarına değil, aynı zamanda her yerde zahmetsiz, eller serbest kullanım için metalik yüzeylere de takmanıza olanak tanır. Düşme olasılığı düşük olsa da, kılıfın sağlam yapısı 12 metreye kadar düşmelere karşı koruma sağlar, bu nedenle yeni telefonunuzu tehlikeye atacak günlük bir kaza değildir.


Ve telefonlarını en destansı yolculuklarda en zorlu koşullara sokmayı planlayan zorlu maceracılar için TORRAS’ın Ostand SS modeli var. Bu model, TORRAS Lab’ın ShockMAT Hava Yastığı Teknolojisi ile kauçuk kılıfın dış yüzeyini, düşmenin etkisinin %98’ini emebilen ve telefonunuzu 18 metreye kadar düşmelere karşı koruyabilen iç hava boşluklarıyla birleştirir. Diğer Ostand modellerinin kickstand halkasına hala sahiptir ve kılıfın kumlanmış TPU malzemesi dokunsal bir tutuş sunar. Bu net tasarım, dünyanın köşelerini keşfederken bile iPhone’unuzun stiliyle öne çıkmasını sağlayacaktır.

Ofiste ve şehir dışında kullanabileceğiniz ince bir stil için UPRO Pstand’i tercih edebilirsiniz. Telefonunuzun estetiğinin bir kısmını göstermeye devam eden abartısız bir tasarıma sahiptir. Sert arka kısmı ve silikon kenarları kavrama ve koruma sağlarken, telefonu 12 metreden düşmelere karşı bile güvende tutacak kadar darbeyi emer ve elde yumuşak ve ipeksi bir his sunar. Yoğun bir yaşam tarzı telefonunuzun pilini tüketebilir, bu nedenle kılıftaki düşünceli tasarım ve güçlü Halbach mıknatısları, destek ayağını kullanırken bile telefonu MagSafe şarj cihazı ile kullanmaya devam etmenizi sağlar. Sağduyulu ve alüminyumdan üretilen bu stand, dikey ve yatay kullanım için size sağlam bir platform sunar.

Özellikle ağır bir telefon kullanıcısıysanız, TORRAS UPRO Lstand kılıfını isteyeceksiniz. Bu kılıf, telefonunuzu tam şarjlı tutmanıza yardımcı olmaya önem verir. Telefonun MagSafe bölümü yerine kamera muhafazasının etrafına yerleştirilmiş alüminyum destek ayağı sayesinde, MagSafe şarj cihazlarını telefon ister ayakta ister yatar durumda olsun her zaman takılı tutabilirsiniz. TORRAS, destek ayağının kameranın kullanımına da engel olmamasını sağlayarak telefonun temel bileşenlerinden birinin korunmasını daha da artırdı. Tamamen açıldığında, stand aynı zamanda tüm arkadaşlarınızla eller serbest çekimler için geniş açılı fotoğrafları hizalamanıza yardımcı olabilir. UPRO Lstand, yeni telefonunuzun görünümünü sergileyebilmeniz için şeffaf ve yarı şeffaf tasarımlara sahiptir, ancak X-Shock 3.0 koruması telefonu 8 feet’e kadar düşmelere karşı koruyabildiğinden güvenlikten ödün vermeyeceksiniz.

 

 

Daha fazla haber için;

Microsoft Ekran Görüntüsü Alma Aracı ve Fotoğraflar uygulamasını turbo şarjla güçlendirirken Windows 11 ekran görüntüleri daha da iyi olacak

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!