Instagram, Doğrulanmış kullanıcıların gönderileri için özel bir akış test ediyor

Sıradaki içerik:

Instagram, Doğrulanmış kullanıcıların gönderileri için özel bir akış test ediyor

e
sv

Apple ‘Scary Fast’ etkinliği için davetiyeleri gönderdi yeni Mac’ler yolda görünüyor

24 Ekim 2023 23:35

Apple bu sabah 30 Ekim’de düzenleyeceği “Scary Fast” sanal etkinliğinin davetiyelerini gönderdi. Cadılar Bayramı arifesine denk gelmesinin yanı sıra, bu slogan yeni bir silikona da gönderme yapıyor olabilir. Belki de yeni M3 çipinin, büyük olasılıkla hediye satın alma sezonu başlamadan önce şirketin son büyük etkinliği olacak bu etkinlik için zamanında gelmesi planlanıyor.

Ambalajları ne olursa olsun, yeni Mac’ler büyük çevrimiçi etkinlik için kilit gibi görünüyor. Ne de olsa şirketin bilgisayarları son iPhone etkinliğinde fazla ilgi görmedi ve Apple’ın macOS Sonoma’yı bazı uyumlu donanımlarla gecikmeli olarak anması neredeyse kesin.

Bu durum, yenilenmeye aday iki ana ürün olan MacBook Pro ve iMac’ler için stokların azaldığına dair son raporlarla kesinlikle uyumlu. Elbette bir MacBook Pro’nun Pro ya da Max çip ile gelmesi muhtemel. Eğer bunlar M3 çipi şeklinde gelirse, şirketin M2 ile kurduğu altı aylık sürüm döngüsünü kırmış olacak.

Apple’ın son büyük masaüstü çip duyurusu, yaz boyunca WWDC’de bir Mac Studio yenilemesiyle birlikte gelen M2 Ultra idi. Ancak daha önceki söylentiler, Apple’ı 3nm M3’ü 2024 yılına kadar ertelemeye zorlayan tedarik zinciri kısıtlamalarına işaret ediyordu.

Ancak daha yeni söylentilere inanılacak olursa, şirket hem M3 MacBook Pro’yu hem de 24 inç iMac’i piyasaya sürmenin eşiğinde ve daha büyük 34 inç hepsi bir arada (iMac Pro) gelecek yıla ertelendi.

 

Daha fazla haber için;

Bitdefender Antivirüs, 13 tedarikçi arasından lider olarak seçildi. 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!