Google Chrome, kullanıcıları korumak için tam takip koruma aracını tanıttı

Sıradaki içerik:

Google Chrome, kullanıcıları korumak için tam takip koruma aracını tanıttı

e
sv

Apple, Microsoft ve Google’a karşı bulut depolama savaşlarında büyük bir darbe vurdu – hangisi daha iyi?

19 Eylül 2023 21:09

Apple, sürekli büyüyen dijital ayak izlerimize yanıt olarak iCloud+ bulut depolama planlarındaki en büyük genişlemeyi resmen başlattı.

Yeni 6TB ve 12TB’lık planların lansmanı sayesinde müşteriler ilk kez 2TB’dan çok daha büyük miktarlar için kayıt yaptırabilecekler.

İlk olarak iPhone 15 ailesinin ve Apple Watch’un Series 9 ve Ultra 2 versiyonlarının tanıtıldığı son Apple etkinliğinde duyurulan iCloud+ genişlemesi, depolama seçeneklerini yükseltmek isteyenler için harika bir haber olacak.

iCloud+ desteği
iCloud+, iPad’ler ve Mac’ler de dahil olmak üzere Apple’ın tüm donanımlarına düzgün bir şekilde entegre olması sayesinde türünün en yaygın kullanılan bulut depolama hizmetlerinden biridir. Kullanıcılar ücretsiz 5GB’ın ötesinde, 50GB, 200GB ve 2TB’a kadar genişletmeyi seçebilirler – bir ücret karşılığında.
Şimdiye kadar, 2TB’tan daha fazlasını isteyen kullanıcıların, normal belirlenen fiyat üzerinden ek bir 50GB, 200GB veya 2TB için ödeme yapmaları gerekiyordu.

Apple, iki yeni planın Özel Aktarım, E-postamı Gizle, Özel E-posta Etki Alanları ve HomeKit Güvenli Video gibi “premium özelliklere” erişim sağlayacağını doğruladı, ancak bu daha pahalı planların herhangi bir ek fayda sağlayıp sağlamayacağı belli değil.

Bu yılki aygıtları için çevre çalışmalarına verdiği büyük önem göz önüne alındığında, müşterileri depolama alanlarını yükseltmeye teşvik etme kararı biraz mantıksız görünüyor. Veri merkezleri büyük miktarlarda enerji, su ve diğer kaynakları tüketmeleriyle ünlüdür.

 

 

Daha fazla haber için;

Apple A17 Pro, Intel ve AMD CPU’larla eşleşiyor ve bu Apple M3 için harika bir haber

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!