Monster Notebook yeni sezona canavar gibi giriyor!

Sıradaki içerik:

Monster Notebook yeni sezona canavar gibi giriyor!

e
sv

5 Android Uygulama Önerisi, Ağustos 2019

29 Ağustos 2019 09:00

1Weather:Widget Forecast Radar

1Weather tüm hava şartlarınızı basit ve güzel bir pakette karşılamaktadır.

Gittiğiniz her yerde gerçek zamanlı güncellemeler almak için veya seçtiğiniz herhangi bir yeri eklemek için hava durumu tahminlerini ve “Konumum” için geçerli koşulları izleyin ve görüntüleyin.

Sıcaklığı, yağış tahminini, Doppler radarını kontrol etmek ya da sadece güneşin ve ayın mevcut evrelerine ayak uydurmak isteyip istemediğinizi kontrol edin. Ayrıca, olağanüstü tasarımı sayesinde hava durumu bilgilerinizi hem kolay hem de eğlenceli kılar.

Bouncer – Temporary App Permissions

Bouncer, geçici olarak izin verme yetkisi verir. Bir yeri etiketlemek veya fotoğraf çekmek istedeğinizde, o uygulamanın kamerayı kullanmasını veya istediğiniz zaman konumunuzu almasını istemiyor musunuz? Bouncer size tam olarak bunu verir. Uygulamadan çıktıktan hemen sonra, Bouncer bir anda sizin için izinleri otomatik olarak kaldıracak, böylece gizliliğinizi istila eden ve pilinizi boşa harcayan uygulamalar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Bouncer, bir kerelik izinler için tasarlanmıştır, yalnızca uygulamanın ön plana sahip olmasını istediğiniz izinler için değil.

• Artırılmış güvenlik, mahremiyet ve pil ömrü
• Arka planda uygulamalar ne yapıyor diye endişelenmenize gerek yok
• Karmaşık bir kurulum gerektirmez

Spotify – Müzik ve Podcast’ler

https://youtu.be/BwHKtVlN708

Dilerseniz ücretsiz modunu kullanabilirsiniz. Bir takım kısıtlamalar bulunuyor, bunlar; reklam, sınırlı sayıda şarkı atlama, şarkı değil albüm seçebilme gibi kısıtlamalar. Ancak Spotify‘ın uygun premium seçenekleri var özellikle öğrenciler ve aileler için. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir uygulama.

Netflix


Netflix nasıl çalışır?
Netflix üyeliği, aylık düşük bir fiyat karşılığında size sınırsız dizi, film ve programlara erişim sağlar.
Netflix uygulaması ile istediğiniz kadar dizi, film ve programı, istediğiniz sıklıkta, istediğiniz zaman anında izleyebilirsiniz.
• Sayıları sürekli artan binlerce içeriğe ve düzenli olarak eklenen yeni bölümlere göz atabilirsiniz.
• Android TV cihazınızda veya listesi sürekli genişleyen desteklenen cihazlarda içerik arayın ve hemen izleyin.
• Favori dizi, film ve programlarınıza puan verin ve Netflix’in sizin için en iyi içeriği önerebilmesine yardımcı olmak için bize neleri beğendiğinizi söyleyin.
• Bir cihazda izlemeye başlayın ve başka bir cihazda izlemeye devam edin. Netflix’i izleyebileceğiniz tüm televizyonlar, oyun konsolları, tabletler, telefonlar, Blu-ray oynatıcılar ve alıcı kutularını görmek için netflix.com adresini ziyaret edin.

SoundCloud

Reklamsız ve abonelik ücreti ödemeden herkesin yararlanabileceği bir ses,müzik platformu arıyorsanız, onu bulduk. Yeni müzikler keşfedebilir ve buluttan yayınlayabilirsiniz, ancak bu Spotify’ın yerine geçmez – Soundcloud’daki müziğin çoğu nispeten bilinmeyen sanatçılardandır.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!