Android ve iOS’da Chrome şifrelerinizin güvenliği ihlal edildiğinde uyaracak

Sıradaki içerik:

Android ve iOS’da Chrome şifrelerinizin güvenliği ihlal edildiğinde uyaracak

e
sv

Zyxel VGM3625-T20A İnceleme

08 Ekim 2020 11:23
Zyxel VMG3625-T20A VDSL2 modem incelemesi;

Bu modemi ADSL2+ ve VDSL2 modem olarak kullanabildiğiniz gibi, ISS tarafından verilen fiber modemlere de router olarak köprü gibi bağlayıp kullanabilirsiniz. Ayrıca üzerinde bulunan USB bağlantısına, USB 3G / 4G modem takıp da kullanabilirsiniz.

Ekibimiz evde router olarak kullanıp, internet performansını daha da artırdık. Deneyimlerimize geçmeden önce Zyxel VMG3625-T20a özelliklerine bakalım.

Ayrıntılı bir şekilde anlattığımız ürün ünceleme video linkimiz;

Özellikler

2.4 ve 5 GHz olmak üzere iki bant destekleyen modem, 2.4 GHz’de 300 Mbps, 5 GHz’de ise 866 Mbps hızlara ulaşabiliyor. 

WiFi 802.11 AC/A/B/G/N desteğine sahip olan modemin içerisinde 2 tane gizli anten bulunuyor. Yeni anten tasarımı ile beraber evdeki uzak noktalarda da daha iyi performans alabiliyorsunuz. Videonun sonunda da sizlerle performans farkına bakacağız.

Ürünün giriş çıkış portlarına bakacak olduğumuzda arka tarafta ADSL2 ve VDSL2 bağlantıları için RJ11 jack girişini görüyoruz. Ayrıca köprüleme sistemiyle router olarak kullanmak için de ayrıca RJ45 gigabit ethernet WAN girişini de arka tarafta görüyoruz.

Arka tarafta ayrıca 4 adet RJ45 Gigabit lan portunu görüyoruz. Arka tarafta ayrıca açma kapama butonu, WPS, Wifi açma kapama ve reset tuşlarını görüyoruz.

USB 2.0 bağlantısına sahip olan modeminizi, ayrıca USB Dongle ile 3G / 4G modem de bağlayabilirsiniz. Ayrıca USB disklerle beraber NAS gibi de kullanabilirsiniz. Tabii bu özellik için USB 3.0 arabirimi olsaydı, hız açısından daha fazla avantaj sunardı.

G Vectoring Teknolojisi mevcut olan Zyxel VMG3625-T20A

Çift Bantlı Kablosuz AC / N Combo WAN USB’li Gigabit Ağ Geçidi, farklı VDSL hatları arasında karışma veya paraziti ortadan kaldıran Vectoring teknolojisini destekler. Vectoring mekanizması, kablo / fiber teknolojisi ile rekabet edebilmek ve mevcut alt yapıyı değiştirmeden servis erişimini artırır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!