EA Play Abonelik Servisinin Fiyatları Arttı

Sıradaki içerik:

EA Play Abonelik Servisinin Fiyatları Arttı

e
sv

Yıl Boyunca Prince of Persia Hayranları İçin Heyecan Verici Bir Yıl Olacak

13 Nisan 2024 16:00

Prince of Persia Hayranları İçin Heyecan Verici Bir Yıl

Prince of Persia hayranları bu yılı gerçekten iyi geçiriyorlar. Daha önce Prince of Persia: The Lost Crown’un yayınlandığını gördük, ancak Ubisoft şimdi yeni bir oyun daha duyurdu. Rogue Prince of Persia, Dead Cells’in geliştiricisi olan Evil Empire ile bir araya geldi. Steam’de erken erişime açıldı ve 14 Mayıs’ta yayınlandı.

Bu yan kaydırma türünde bir roguelite olan oyun, Dead Cells gibi. Fragmandan da görebileceğiniz gibi, grafikler aynı şekilde övülen ve bağımlılık yaratan aksiyon-platform oyununu çağrıştırıyor. Oyunun kahramanı, bekleyin, Pers Prensi, ölümden sonra dirilmeyi sağlayan mistik bir cihazla donatılmıştır. En iyisini yapıyorsunuz. Ölüyorsunuz. Üst dünya dükkânında yükseltmeler alıyorsunuz. Bu roguelite formülü ve kesinlikle buradayım.

Dead Cells’e korkunç derecede benzemesine rağmen, hareketlerin büyük bir kısmı doğrudan Prince of Persia serisinden alınmış gibi görünüyor. Oyuncular, ikonik duvar koşusu ve ilgili akrobatik becerileri kullanarak, rastgele oluşturulan seviyeler arasında manevra yapma imkanına sahip olacaklar. Bu amaçla, her biri Pers mimarisinden ilham alan çeşitli renkli biyomlar bulunmaktadır.

Farklı oyun tarzlarına uygun silahlar arasından seçim yapabilecek oyuncular için çeşitli silahlar da bulunmaktadır. Bunlar ikiz bıçaklar, mızraklar, geniş kılıçlar, baltalar ve daha fazlasını içerir. Ek olarak, oyuncular yaylar ve kancalar gibi ikincil silahlar takabilir, böylece her koşu benzersiz bir oyun deneyimi sunar. Ubisoft, oyuna erken erişim satın alan kullanıcılardan oyuncu geri bildirimi aldıktan sonra oyuna “yeni seviyeler, patronlar, silahlar, düşmanlar ve yükseltmeler” sözü vererek çeşitli güncellemeler alacağını söylüyor.

Triple-i Girişimi etkinliği başlıklı etkinlikte, Ubisoft’un aynı zamanda bir indie geliştirici olduğunu ama Ubisoft’un aynısı söylenemez. Bu, Evil Empire’ın uzun süredir devam eden bir fransize daldığı tek zaman değil. Geliştirici daha önce birçok farklı, popüler oyun serisinin yanında oyunlar yapmış.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!