1000-1500 TL arası en iyi akıllı telefon tercihleri

Sıradaki içerik:

1000-1500 TL arası en iyi akıllı telefon tercihleri

e
sv

WordPress için en iyi eklentiler

01 Kasım 2018 13:00

WordPress’in popüler olmasının belkide en büyük sebeplerinden biri eklenti desteğidir. Bizde sizler için en iyi WordPress eklentilerini seçtik. Bu eklentiler sayesinde bir çok sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

WP Smush (Freemium)

WP-Smush-WordPress-eklentisi ile ilgili görsel sonucu

Sitenizi kullanıcılara daha çekici hale getirmek için görüntüler çok yardımcı olurken, çok fazla alan kaplar ve web sitenizi yavaşlatır. İşte güzel haber görüntüleri sıkıştırabilirsiniz!

Evet, WP Smush eklentisini kullanarak görüntülerin kalitesini düşürmeden görüntüleri sıkıştırabilir ve optimize edebilirsiniz. Gelişmiş sıkıştırma teknikleri kullanarak JPEG, GIF ve PNG biçimlerindeki tüm görüntü dosyalarınızı optimize eder ve çok sayıda depolama alanı tasarrufu sağlar.

W3 Total Cache

W3 Toplam Önbellek ile ilgili görsel sonucu

Hız, en önemli SEO faktörlerinden biridir. Daha hızlı web siteleri Google’da daha üst sıralarda yer alır. Bu, işletme web siteniz için daha fazla ziyaretçi ve daha fazla dönüşüm anlamına gelir.

W3 Toplam Önbellek, ziyaretçilerinize sıkıştırılmış ve önbelleğe alınmış dosyalar sunmanıza izin verir. Bu, sunucunuzdaki yükü azaltır ve web siteniz daha hızlı olur.

 BJ Lazy Load

BJ Lazy Load ile ilgili görsel sonucu

Sitenizde çok fazla resminiz varsa, yüklenmesi uzun sürebilir. Ancak, Lazy yüklemesi, sitenizin sayfadaki birçok görüntü ile daha hızlı yüklenmesini sağlayan bir eklentidir.

Eklenti, içeriği tarayıcı ekranına girmeye yaklaştıkça yükler. İçeriği (görüntüleri) yalnızca bir kullanıcı sayfayı kaydırdığında görüntüler. Bu nedenle, siteniz daha hızlı yüklenirken bant genişliğini de korur.

Quick and Easy FAQs

Quick and Easy FAQs ile ilgili görsel sonucu

Yeni bir ürün veya web sitesi başlatırken, WordPress’te bir SSS bölümü eklemeniz gerekebilir. Sıkça sorulan tüm soruları (SSS) içeren yeni bir sayfa ekleyebilirsiniz, ancak çoğu zaman ürününüz geliştikçe ve müşteri tabanınız büyüdükçe SSS büyür.

MaxCDN

MaxCDN ile ilgili görsel sonucu

Bir web sitesindeki görüntüler ve diğer statik içerikler yüklenecek en uzun süreyi alır. Web sitenizi daha hızlı hale getirmek istiyorsanız, statik dosyalarınızı iletmek için bir CDN kullanmanız gerekecektir. MaxCDN en güvenilir CDN servisidir ve WordPress ile kolayca entegre olur.

 CSS Hero

CSS Hero ile ilgili görsel sonucu

Temanıza özelleştirme yapmak istiyorsanız, CSS’yi öğrenmeniz gerekebilir. Bu, bir işletme sahibi için zaman alıcı olabilir.

CSS Hero , herhangi bir WordPress temasını tek bir kod satırı yazmadan özelleştirebilmenizi sağlayan bir WordPress eklentisidir.

LearnDash

LearnDash ile ilgili görsel sonucu

LearnDash, WordPress web sitenizden çevrimiçi kurslar oluşturmak ve satmak için en iyi WordPress LMS eklentisidir . Kursunuzu için dersleri, sınavları ve ödevleri hızlı bir şekilde eklemenizi sağlayan bir sürükle ve bırak kursu oluşturucusuna sahiptir.

BackupBuddy

BackupBuddy ile ilgili görsel sonucu

Bir işletme sahibi olarak, bir donanım hatası veya ana makinenizin sunucularında bir saldırı olması durumunda işinizi ve müşteri verilerinizi kaybetmeyi göze alamazsınız. Tüm WordPress siteleriniz için kurmanız gereken ilk şeylerden biri bir yedek eklentisidir.

Sucuri

sucuri wordpress ile ilgili görsel sonucu

Sucuri’nin web uygulaması güvenlik duvarı muhtemelen siteniz için alabileceğiniz en iyi korumalardan biri olabilir. Eklenti sitenizi DDOS’dan, kötü amaçlı yazılım tehditleri gibi farklı tehditlere karşı korumaya çalışır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!