Google’ın Yeniden Tasarlanan Home Uygulaması

Sıradaki içerik:

Google’ın Yeniden Tasarlanan Home Uygulaması

e
sv

WhatsApp, Wear OS Desteğini Test Etmeye Başladı

11 Mayıs 2023 17:00

Beta, sistem klavyesini kullanarak sesli mesajlar kaydetmenizi veya sohbet etmenizi sağlar.

9to5Google ve WaBetaInfo’nun bildirdiğine göre, dünyanın en büyük uygulamalarından biri Wear OS saatlerine geliyor. WhatsApp şimdi Wear OS 3 için bir uygulamayı Galaxy Watch 5, Pixel Watch ve diğerleri gibi cihazlarda test ediyor. Sesli ve metin mesajları göndermenize izin verirken, son sohbetleri ve kişileri gösteren mobil sürümlerin işlevlerinin çoğunu sunar.

Uygulamayı kurmak için telefonunuzda WhatsApp’ın Beta sürümünün olması gerekir. Uygulamayı saatinize yükledikten sonra, mobil uygulamaya girdiğiniz sekiz basamaklı alfanümerik bir kod görüntülenecektir.

Oradan, “Ayarlar” ve “Telefonda aç” ile birlikte son konuşmaların bir listesi açılır. Sohbetlerden herhangi birine tıkladığınızda, mesajları, gönderilen resimleri vb. gösteren bireysel veya grup sohbetleri açılır. Her sohbetin altında, sistem klavyesini kullanarak sesli veya yazılı mesaj göndermeyi seçebilirsiniz. Benzer şekilde, mevcut veya alınan mesajları görüntüleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

WhatsApp, saatinizin ana sayfasında okunmamış mesajları gösteren dairesel bir komplikasyon sunar. Kişilere hızlı bir şekilde erişmenizi veya sesli mesaj kaydı başlatmanızı sağlamak için kişiler ve sesli mesajlar için iki kutucuk da vardır.

Wear OS 3 için önemli bir sürüm, çoğu kişinin telefonunda bulunan ultra popüler bir uygulama sunuyor ve bu da Google’ın platforma daha fazla geliştirici çekme amacını yerine getiriyor. Uygulamayı edinmek için WhatsApp beta sürümüne kaydolmanız ve hem akıllı telefonunuzda hem de saatinizde 2.23.10.10+ sürümünü çalıştırmanız gerekir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!