Apple’ın iPhone 16 düğme tasarımını değiştirdiği söyleniyor

Sıradaki içerik:

Apple’ın iPhone 16 düğme tasarımını değiştirdiği söyleniyor

e
sv

Twitch CEO’su şirketin işten çıkarmalarına değindi

13 Ocak 2024 22:27

Yayın platformu Twitch’in CEO’su Dan Clancy, şirketin son dönemde gerçekleştirdiği işten çıkarmalar hakkında kamuoyu önünde konuştu ve şu anda ” hiç kârlı değiliz” dedi.

Bu açıklama dün (11 Ocak) Twitch’te düzenlenen bir topluluk sohbeti sırasında geldi. Clancy şunları söyledi: “Bunu daha önce de ima ettik, sürdürülebilir bir şekilde işletmemiz gerektiğini söyledik, ancak açık konuşacağım: şu anda kârlı değiliz. Amazon Twitch’e son derece destek oldu ve zaman içinde sürdürülebilir olmamız için en önemli şey para kaybetmememizi sağlamak.”

Şirketin 500’den fazla kişiyi işten çıkaracağı 10 Ocak’ta doğrulanmıştı. O tarihte Clancy, “işimizin büyüklüğü göz önüne alındığında, organizasyonumuzun hala olması gerekenden anlamlı ölçüde daha büyük olduğu açıkça ortaya çıktı” demişti.

“Bu karar, inanılmaz derecede zor ve acı verici olsa da, yayıncılarımıza Twitch’teki kariyerlerini destekleme yeteneklerini etkilemeden sürdürülebilir bir şekilde hizmet vermeye devam edebilmemizi sağlamak için gereklidir.”

Clancy’nin canlı yayınına geri dönecek olursak, CEO Twitch kullanıcılarına “ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edeceğiz” sözleriyle güvenini yineledi.

“Twitch’i büyütmeye ve Twitch’i uzun zamandır olduğu gibi bir yer haline getirmeye devam etmeye çok odaklandık” dedi. “Şunu açıkça belirtmek isterim ki, hala fazlasıyla yeterli kaynağımız var, hala makul büyüklükte bir kuruluşuz. Hala ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiz, hala ürünü geliştirebileceğiz.

“Daha önce yapabildiğimiz kadar çok şey yapamayacağız, ancak [2024’te] sizi çok heyecanlandıracak pek çok şeyin gerçekleştiğini göreceğimizi düşünüyorum. [Odak noktamız Twitch’i canlı yayın yapmak için en iyi yer, topluluklar oluşturmak için en iyi yer haline getirmek.” diye ekledi.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!