Galaxy Z Flip’e büyük ilgi birkaç saat içinde tükendi!

Sıradaki içerik:

Galaxy Z Flip’e büyük ilgi birkaç saat içinde tükendi!

e
sv

TECNO MOBILE, TÜRKİYE’DE.

06 Mart 2020 16:26

CAMON VE SPARK AKILLI TELEFON SERİSİ İLE SADECE VODAFONE’DA.

● Kamera odaklı CAMON 12 Air – 4GB RAM + 64GB ROM (128GB’a kadar yükseltilebilir), Üçlü Arka Kamera (16 + 2 + 5) MP ve 8MP AI Selfie Kamera, 6.55” Nokta Ekran ve 4000 mAh Batarya @ 1649 TL

● Spark 4 Lite – 8 MP Ön ve Arka Kamera, 6.52” Nokta Çentik Ekran, 2GB RAM + 32GB ROM (128GB’a kadar yükseltilebilir), 4000 mAh Batarya @ 1049 TL

● CAMON 12 Air & SPARK 4 Lite ürünlerine Vodafone mağazalarından ve Vodafone Online Mağaza’dan ulaşılabilir.

06 Mart 2020, İstanbul, Türkiye – Gelişmekte olan 60 pazarda var olan premium akıllı telefon markası TECNO Mobile, bugün kamera odaklı CAMON 12 Air ve Spark 4 Lite modelleri ile gelişmiş Türkiye akıllı telefon pazarına girişini duyurdu.

TECNO, Avrupa’daki pozisyonunu genişletme açısından Türkiye’nin öneminin farkında. Türkiye %95 oranında akıllı telefon sahibi tüketici profili ile sadece gelişmiş değil, aynı zamanda yeni markalara ve daha yeni teknolojilere açık akıllı telefon pazarlarından biri.

Satış hacminin %85i, 1600 TL – 3200 TL fiyat aralığında akıllı telefonlar olan TECNO, orta ve üst düzey akıllı telefonlar sunma stratejisi ile Türkiye pazarının gerekliliklerine uygun olduğunu fark etti ve çığır açan ürünleri ile Türk tüketicilerini kamera odaklı yaklaşımı ve akıllı telefon ürünleriyle hem genel ve hem kamera deneyimini geliştirmeyi hedefliyor. TECNO Mobile, ana şirketi olan Transsion Holdings için anahtar konumunda. Transsion Holdings, IDC 2019 verilerine göre Afrika pazarında cep telefonu ve akıllı telefon sıralamasında 1. sırada, global cep telefonu sıralamasında ise 4. sırada yer alıyor.

Manchester City Futbol Kulübü’nün küresel iş ortağı olan TECNO Mobile, Türkiye pazarı için de bu iş birliğini devam ettiriyor. Tüketicilere ulaşmak için TECNO Mobile, hedef kitlenin tükettiği temel temas noktalarını kapsayan 360 derecelik bir marka kampanyası yürütecek. İletişim,“Şampiyonların Seçimi” adlı ana mesaj etrafında toplananacak.

TECNO Mobile, dünyanın önde gelen küresel hücresel servis sağlayıcısı Vodafone ile ortaklığını duyurmaktan gurur duyar. TECNO ve Vodafone özellikle Afrika kıtası pazarı gelişirken güçlü bir iş birliği tarihçesine sahiptir.

Türkiye’nin lider teknoloji iletişim şirketi Vodafone, 3.000 perakende mağazası ve e-ticaret kanalları aracılığı ile 23,4 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. TECNO, hem Vodafone hem de TECNO tüketicilerinin her iki dünyanın da en iyisini kazanacağından emindir ve TECNO, bu iş birliği sayesinde Türkiye’nin en iyi kapsama alanına sahip premium akıllı telefon markası olacaktır.

Bu ortaklık sayesinde TECNO akıllı telefonları olan CAMON 12 Air ve Spark 4 Lite modelleri, öncelikli olarak www.vodafone.com.tr ve Vodafone Yanımda mobil uygulaması aracılığıyla satışa sunulacak, ayrıca Vodafone mağazalarında da yerlerini alacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!