Katlanabilir iPhone mu gelir ?

Sıradaki içerik:

Katlanabilir iPhone mu gelir ?

e
sv

Sony’nin Apple Airpod’lara rakip olabilecek PS5 kulaklıkları üzerinde çalışıyor

15 Şubat 2023 17:43

Sony’nin özellikle PS5 için kablosuz oyun kulaklıkları geliştirdiği iddia ediliyor. Kod adı Project Nomad olan bu kulak içi kulaklıklar, konsolda çok daha küçük bir boyuta birinci sınıf bir ses deneyimi getirebilir.

Sony, şu anda piyasadaki en iyi kulaklıklardan bazılarının üreticisi. Bu Insider Gaming’in çalışmalarındaki yeni kulaklık raporlarına güven veren bir  bilgi kaynağıdır. Pil ömrünün, PS5’in de desteklediği uzamsal surround sesi kullanırken Apple Airpod’lardan bekleyebileceğinizle aynı olan beş saat pil süresi olacağının beklendiği belirtildi.

Beklendiği gibi, ürünün USB C kullanması planlanıyor, bu da PS5 konsolundaki ön bağlantı noktasından kolayca şarj edilebilmesi anlamına geliyor. Sony’nin WF-1000XM4 ve WF-1000XM3 gibi en iyi kulaklıklarından bazılarında olduğu gibi, Project Nomad da hızlı şarj için kılıftan şarj edebiliyor gibi görünüyor. FY23’ün sonu dışında somut bir çıkış tarihi henüz verilmedi, bu da bu yılın Nisan ayından Mart 2024’e kadar herhangi bir zamanda bir duyuru görebileceğimiz anlamına geliyor.

Sony InZone serisiyle, yalnızca üretici tarafında en iyi PS5 kulaklıklarına doğru bir ivme değil, aynı zamanda en iyi PC oyun kulaklıkları alanına da girişi oldu. İşlerin premium tarafında, Sony InZone H9, Pulse 3D bir kulaklıktan daha fazla çok yönlülük sunarak her iki platform arasındaki boşluğu kapatmaya çalıştı.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!