YouTube, Ücretsiz, Kablolu Kanallardan Oluşan Bir Merkezi Test Ediyor

Sıradaki içerik:

YouTube, Ücretsiz, Kablolu Kanallardan Oluşan Bir Merkezi Test Ediyor

e
sv

Sızan Galaxy S23 Ultra Ve Plus Görselleri Tasarım Detaylarını Ortaya Koyuyor

15 Ocak 2023 14:00

Samsung, 1 Şubat’ta telefonları resmiyet kazanacak.

Hollandalı yayın Nieuwe Mobile bugün yaklaşan Samsung Galaxy S23 Ultra ve S23 Plus’ın sızdırılmış görüntülerini yayınladı. İddia edilen görseller, Samsung’un önümüzdeki ay duyuracağı yeni amiral gemilerinin kamera yerleşimini, renklerini ve tasarımını gösteriyor.

S23 Ultra ve Plus, metal bir çerçeve ve cam kapak tasarımını paylaşıyor gibi görünüyor. Her iki model de dört renkte görünür: Phantom Black, Cotton Flower (krem), Botanic Green ve Misty Lilac (pembe veya lavanta). Bu, tüm S23 serisi modellerin aynı renk seçeneklerine sahip olduğu anlamına gelmelidir. Diğer alanlarda, Ultra’nın sırtı selefine göre daha düz görünüyor ve beş kamera sensörüne sahip. Ek olarak, S23 Ultra’nın lenslerinden üçü (muhtemelen birincil, ultra geniş ve 10x telefoto kameralar) diğer ikisinden daha büyük. Ultra’nın yan düğmeleri de selefinden biraz daha alçakta duruyor.

Söylentilere göre Ultra, Galaxy serisi için bir ilk olan 200 megapiksellik bir ana kameraya sahip olacak. (Standart ve Plus modellerinde 50 megapiksel olmalıdır.) Ek olarak, Ultra’nın selefine göre daha iyi otomatik odaklama ve stabilizasyona sahip olduğu da söyleniyor. Her iki telefonun da küresel olarak Snapdragon 8 Gen 2 yonga setlerinde çalışması bekleniyor; bu, Samsung’un ABD’de Snapdragon işlemcileri ve Asya ve Avrupa’da Exynos yongalarını kullanma şeklindeki alışılmış stratejisinden bir değişiklik.

Samsung, 1 Şubat’ta Galaxy Unpacked etkinliğinde tüm detayları açıklayacak. Bununla birlikte, şirket şimdiden Amerikalılar için rezervasyon açtı ve bir Galaxy akıllı telefon için ön sipariş verirseniz 50 $ veya bir Galaxy Book ile birlikte rezerve ederseniz 100 $ kredi sunuyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!