İlk çeyrekte işlem hacminde rekor kıran Paynet, pazar payını da artırdı

Sıradaki içerik:

İlk çeyrekte işlem hacminde rekor kıran Paynet, pazar payını da artırdı

e
sv

Sevgilim İstanbul Fotoğraf Yarışması ödül töreni gerçekleşti

28 Nisan 2023 09:12

TCL Communication, Foton ve İBB destekleri ile gerçekleşen Sevgilim İstanbul Fotoğraf Yarışması ödül töreni 17 Nisan Pazartesi günü gerçekleşti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kültür Daire Başkanlığı, Turizm Şube Müdürlüğü ile Visit İstanbul için gerçekleştirilen, farklı teknoloji gruplarında ürünler sunan dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden TCL Communication’ın ödül sponsoru olduğu ve Foton (Fotoğraf Organizasyonları Derneği) tarafından organize edilen #Sevgilimİstanbul fotoğraf yarışması sonuçları açıklandı. Coşkun Aral, Mustafa Seven, Ebru Ceylan, Mehmet Turgut ve Tolga Volkan Aslan’ın seçici kurul olarak yer aldığı yarışmada, Genel Kategori ve Sosyal Medya kategorilerinde toplam 6 adet ödül verildi.


İlham kaynağı İstanbul olan, özgün ve yenilikçi fotoğrafların ortaya çıkmasına destek olmak için düzenlenen fotoğraf yarışmasının ödül töreni ise, İstanbul Büyükşehir Belediye tarafından renovasyonu tamamlanan Turşucuzade Konağı Taş Mektep’te (Fatih) gerçekleşti.

İstanbul  Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürü Hüseyin Gazi Coşan’ın açılış konuşmasıyla başlayan törende, Coşkun Aral ve TCL Communication Türkiye Ülke Müdürü Serhan Tunca ve TCL Communication Türkiye Pazarlama Müdürü Arzu Topuz da ziyaretçilerle bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kültür Daire Başkanlığı ve Turizm Şube Müdürlüğü desteği ile Visit İstanbul kapsamında ilki gerçekleştirilen fotoğraf yarışmasının farklı temalar ve daha büyük sergi imkanıyla devam edeceğinin bilgisi tüm fotoğraf severlerle paylaşıldı.

Genel Kategori Dereceleri
Birincilik Başaran Dilek
İkincilik Ercan Üç
Üçüncülük İhsan İlze

Dijital Kategori Dereceleri
Birincilik Nesrin Öztürk
İkincilik Sezai Aslan
Üçüncülük Merve Eryiğit

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!