Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 26

Sıradaki içerik:

Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 26

e
sv

Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Artısı Yok Mu?

05 Temmuz 2021 10:00

Samsung Galaxy Z Fold 3, piyasaya çıkacağında yılın en pahalı telefonu olabilir. Ancak en son ki söylenti doğru çıkarsa, o zaman kesinlikle en iyi kameralara sahip olmayacak.

91Mobiles’a konuşan Yogesh’e göre, Samsung Galaxy Z Fold 3, üç sensörünün tümü 12MP olan üç lensli bir arka kameraya sahip olacak. Bundan daha fazla ayrıntıya girmediler. Ancak bu, telefonun Samsung Galaxy S21 Ultra bir yana, Samsung Galaxy S21’dekilerden bir adım geride olan Galaxy Z Fold 2 ile aynı kameralara sahip olduğu anlamına gelebilir.

Muhtemelen, bu kameralar ana, ultra geniş ve telefoto rollerini üstlenecek. Ama kaynak söylenmedi. Söyledikleri şey, Galaxy Z Fold 3’ün ana ekranda 16 MP’lik bir ekran altı kamerasına ve dış kapak ekranında 10 MP’lik bir kameraya sahip olacağıydı.

Sızdırılan diğer özellikler çok daha etkileyici değil. Bu kaynak Samsung Galaxy Z Fold 3’ün bir Snapdragon 888 yonga setine ve 512 GB’a kadar depolama alanına sahip olacağını iddia ediyor. Bu yonga seti iddiası, başka bir yerde de duyduğumuz bir iddia. Çünkü SamMobile telefonu Geekbench’te (bir kıyaslama platformu) tespit etti. Snapdragon 888 yonga seti ile birlikte Android 11 ve 12GB RAM listelendi.

Bu söylentilere şüpheyle yaklaşsak da, bu özelliklerin çoğunu daha önce duyduk. Bu yüzden doğru olma şansları yüksek. Bu, Z Fold 3’ün teknik özelliklerinin en son teknolojiden daha az olabileceği anlamına gelir.

Maliyetleri Azaltmak İçin Bileşenleri Tutmak

Bu en kötü şey olmayabilir. Çünkü Z Fold serisinin sahip olduğu en büyük sorun fiyatıdır. Daha önce Samsung Galaxy Z Fold 3’ün önceki modelinden %20 daha ucuz olabileceğine dair söylentiler duyulmuştu. Samsung bunu yalnızca mütevazı özellik yükseltmeleri sunarak başarırsa, özellikle ekran altı kamera ve ekran kalemi desteği, yeni bir şeyler sunmuş sayılacak.

Her halükarda, doğrusu yakında açıklanacaktır. Çünkü Samsung Galaxy Z Fold 3 muhtemelen çok geçmeden inecek ve Yogesh’in orada da bazı haberleri var. Ağustos ayının ikinci haftasında piyasaya sürüleceğini ve ardından satışa çıkacağını iddia ediyor. ABD ve İngiltere Ağustos sonunda, Hindistan ise Eylül ayında yer aldı. Bu duyuru tarihi, 3 Ağustos’taki daha önceki bir söylentiyle biraz çelişiyor. Ama her iki durumda da Samsung Galaxy Z Fold 3’ü Ağustos ayında görmemiz çok muhtemel görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!