Samsung Galaxy S24 Ultra büyük bir video kayıt geliştirmesiyle gelebilir

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S24 Ultra büyük bir video kayıt geliştirmesiyle gelebilir

e
sv

Samsung Galaxy S24’ün bazı temel yapay zeka özellikleri sızdırıldı

01 Ocak 2024 20:55

Samsung Galaxy S24 için beklenen lansman tarihi yaklaştıkça (17 Ocak 2024 olarak düşünülüyor), bu amiral gemisi akıllı telefonlarda dört gözle bekleyebileceğimiz özelliklerle ilgili sızıntılar ve söylentiler görmeye devam ediyoruz.

Tipster @MysteryLupin (9to5Google aracılığıyla) Galaxy S24 serisine gelecek yapay zeka özelliklerinin bir özetini yayınladı. Örneğin, Samsung’un telefonuna yerleştirdiği Telefon uygulamasında diller arasında canlı çeviri var.

Daha sonra, düşük ışıklı görüntüler için özel bir görüntü işleme türü gibi görünen ve nesnenize uzaktan yakınlaştırmanız gerekse bile daha fazla ayrıntının net bir şekilde yakalanmasını sağlayan ‘gece fotoğrafı’ yakınlaştırması var.

Bazı Pixel telefonlarda Google Fotoğraflar’da bulabileceğiniz Sihirli Düzenleyici’nin bazı hileleriyle eşleşen üretken bir düzenleme özelliğinden de bahsediliyor: nesneleri kaldırmayı veya bir dokunuşla boş alanları doldurmayı düşünün.

Yapay zeka hakkında her şey

Tanıtım materyalinde kullanılan başlıklara bakılırsa, bu yapay zeka özelliklerinin bir kısmı ya da tamamı daha pahalı olan Samsung Galaxy S24 Plus ve Samsung Galaxy S24 Ultra’ya özel olabilir… Ancak emin olmak için bekleyip görmemiz gerekecek.

Google’ın en son Pixel telefonlarına bol miktarda yapay zeka sihri eklediğini biliyoruz ve önümüzdeki yıl Google Pixel 9 ile daha fazla özelliğin geleceği tahmin ediliyor ve Samsung’un kendi telefonları söz konusu olduğunda geride kalmamaya istekli olduğu görülüyor.

Yapay zekanın Samsung Galaxy S24’ün cazibesinin önemli bir parçası olduğuna dair söylentiler aylardır devam ediyor ve önceki sızıntılar 10 farklı sesten konuşmayı otomatik olarak yazıya dökebilen bir ses kaydedici gibi özelliklere işaret ediyordu.

Bu son sızıntı, bu telefonların ne kadar yetenekli olacağı konusunda bize biraz daha fazla fikir veriyor ve önümüzdeki ayın ortasında Samsung’dan resmi bir özet alacağız. Yükseltmeler potansiyel olarak yapay zeka özelliklerinin de ötesine geçecek.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!