Apple’ın en iyi iOS üretkenlik araçlarından biri oldukça endişe verici bir güvenlik açığına sahipti, bu yüzden hemen yama uygulayın

Sıradaki içerik:

Apple’ın en iyi iOS üretkenlik araçlarından biri oldukça endişe verici bir güvenlik açığına sahipti, bu yüzden hemen yama uygulayın

e
sv

Prince of Persia: The Lost Crown, yakında gelecek

23 Şubat 2024 22:01

Ubisoft’un son yan kaydırmalı metroidvania oyunu Prince of Persia: The Lost Crown’un ücretsiz güncellemelerle daha fazla içerik alacağı ve bunlardan ilkinin “yakında” geleceği doğrulandı.

Haber, Twitter / X’te paylaşılan bir videoda oyun yönetmeni Mounir Radi tarafından duyuruldu ve oyunculara şimdiye kadar verdikleri destek için teşekkür etti. Bununla birlikte, geliştiricilerin “işlerinin bitmekten çok uzak” olduğunu açıkladı.

Özellikle, Prince of Persia: The Lost Crown oyuncuları “önümüzdeki aylarda” ekstra içerik ve modların gelmesini bekleyebilirler; bu da yan kaydırma oyununun ana hikayesini bitirmiş olan herkes için harika bir haber olacaktır.

“Önümüzdeki aylar için bazı harika planlarımız var. Bu planlar arasında ücretsiz güncellemeler, daha fazla içerik ve mod ekleme yer alıyor. Meydan okuyabileceğiniz, keşfedebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz modlar.” “İlk ücretsiz güncellememiz yakında geliyor.”

Radi, bu güncellemeleri bekleyenlerin dikkatlerini oyunun mevcut Immortal zorluk ayarına çevirmelerini tavsiye etti; bu ayar, savaşılacak önemli ölçüde daha güçlü düşmanlarla grubun en zorlayıcı olanıdır. Ayrıca oyunculara Artaban ile antrenman yapmalarını tavsiye etti. “Bu beceriler çok işe yarayabilir,” diye dalga geçti, bu yüzden ne yapacaksanız yapın.

Aksi takdirde Radi, oyuncuların içerik güncellemelerinden neler bekleyebileceklerine dair herhangi bir ipucu vermedi ve hayranlara dört gözle bekleyecekleri kesin bir tarih verilmedi, bu yüzden şimdilik bu alanı izlemeleri gerekecek.

TechRadar Gaming’de baş editör Jake Tucker, Prince of Persia: The Lost Crown’a incelemesinde beş üzerinden dört yıldız verdi ve metroidvania türündeki mecazların hareketini ve evrimini övdü. Tucker şunları yazdı: “Prince of Persia: The Lost Crown, modern bir AAA sürümünün tüm heyecanını daha küçük bir pakete sığdırarak sürdürülebilir bir gelişimin resmini çiziyor. Fikirler ve deneylerle dolu bu oyun birinci sınıf.”

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!