AMD Ryzen 9 7950X3D, Core i9-13900K’yı Geride Bıraktı

Sıradaki içerik:

AMD Ryzen 9 7950X3D, Core i9-13900K’yı Geride Bıraktı

e
sv

Motorola, iPhone’u Deviren Uydu Mesajlaşmasını Android’e Getiriyor

26 Şubat 2023 14:02

iPhone 14, uydu bağlantılı akıllı telefon fikrine öncülük etmiş olabilir, ancak şimdi bu özelliği içeren ilk Android telefon piyasaya sürüldü ve şimdiden Apple’ın Acil Durum SOS’undan daha güçlü. Motorola ayrıca, hem Android hem de iOS cihazlarına uydu mesajlaşması sağlayan bir Bluetooth eklentisi de başlattı.

Motorola Defy 2 yalnızca acil durum servisleriyle iletişim kurmakla sınırlı olmayan iki yönlü uydu iletişimi sağlayan, güçlü görünümlü, tamamen su geçirmez bir Android telefon. Qualcomm ve Samsung, bir sonraki Galaxy telefonlarına da uydu mesajlaşma özellikleri getiriyor – ancak ne yazık ki, Samsung Galaxy S23 serisi muhtemelen gerekli tüm bileşenlere sahip değil, bu nedenle Galaxy S24’ü beklememiz gerekecek.

iPhone’un Uydu aracılığıyla Acil SOS özelliğine benzer şekilde, herhangi bir hücresel veri hizmetiniz olmadığında ve Wi-Fi’ye bağlı olmadığınızda Bullitt Satellite Messenger aracılığıyla kısa mesaj gönderebileceksiniz. Bu mesajlar bir SOS servisine veya kişilerinizden birine gönderilebilir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!