Warning: unlink(/tmp/wordpress-seo.22.9.zip): No such file or directory in /home/pckoloji/public_html/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php on line 386
Modern Warfare 3'te bu hafta çifte XP etkinliği var - Pckoloji
Bir reklam engelleyici kullanıyorsanız YouTube artık can sıkıcı gecikmeler yaşayabilir

Sıradaki içerik:

Bir reklam engelleyici kullanıyorsanız YouTube artık can sıkıcı gecikmeler yaşayabilir

e
sv

Modern Warfare 3’te bu hafta çifte XP etkinliği var

22 Kasım 2023 00:41

Call of Duty: Modern Warfare 3 bu hafta tüm oyunculara seviye atlama desteği veren çifte XP etkinliği düzenliyor.

Resmi Call of Duty hesabı yakın zamanda attığı bir tweet’te 22 Kasım saat 10:00 PT / 6:00 BST / 1:00 ET / 5:00 AEDT’den başlayarak 27 Kasım’a kadar oyuncuların çift silah, oyuncu ve savaş kartı XP’sinin avantajlarından yararlanabileceğini paylaştı.

Bu, en son Call of Duty oyunu için yayınlanan ilk çift XP etkinliği ve oyuncular ücretsiz olarak tadını çıkarabilirler.

Şu anda oyuncular Modern Warfare 2’nin Sezon Altı savaş geçişinde ilerliyor, çünkü Modern Warfare 3 sezon öncesi döneminde, bu nedenle çifte ödüller, güçlenmeyi ve geri kalan seviyelerin kilidini açmayı umanlar içindir.

Modern Warfare 3’ün yepyeni bir battle pass ve yeni ödüller getirecek olan birinci sezonunun Aralık ayı başına kadar yayınlanması beklenmiyor, ancak umarız Sledgehammer Games daha sonra başka bir etkinlik düzenler.

Birinci Sezon ayrıca üç adet 6’ya 6 harita – Et, Yunanistan ve Rio – ve 2’ye 2 Antrenman Tesisi dahil olmak üzere diğer yeni güncellemelerle birlikte gelecek. Oyuncular ayrıca yeni Zombies ve Warzone güncellemelerinin yanı sıra son iki Modern Warfare oyununda yer alan 2’ye 2 bir deneyim olan Gunfight moduna da girebilecekler.

Geçtiğimiz hafta Sledgehammer, oyuncuların Günlük Görevleri tamamladıklarında ödül kazanmalarını engelleyen bir sorunu ele aldı ve bir düzeltmenin yolda olduğunu doğruladı.

Modern Warfare 3 10 Kasım’da piyasaya sürüldü ve oyuna beş üzerinden iki yıldız verdik, baş editörümüz Jake Tucker oyunun “vurduğundan daha fazlasını ıskaladığını” söyledi.

Zombi modu eğlenceli ve hayranların en sevdiği haritaların geri dönüşü değerli olsa da, “Call of Duty: Modern Warfare 3’ü berbat senaryosundan ve yeniden tasarlanan Modern Warfare üçlemesinin geri kalanından bir adım geri atmış gibi hissettiren çok oyunculu modundan kurtaramazlar” diye ekledi.

 

Daha fazla bülten için; 

Keenetic ’ten Sanata Teknolojik Dokunuş!

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!