Razer Blade 16 ve 18 Dizüstü Oyun Bilgisayarları ekran özelliklerini geliştirmeye odaklanıyor

Sıradaki içerik:

Razer Blade 16 ve 18 Dizüstü Oyun Bilgisayarları ekran özelliklerini geliştirmeye odaklanıyor

e
sv

JLab ilk ‘lüks’ kulaküstü kulaklıklarını piyasaya sürdü

05 Ocak 2024 01:27

JLab’i düşündüğünüzde aklınıza en uygun fiyatlı kablosuz kulaklık gelebilir. Ancak Bob Dylan’ın bir zamanlar söylediği gibi: zaman değişiyor. Çünkü JLab, yeni JBuds Lux ANC Kablosuz Kulaklıkları ile “lüks” kulaklık dünyasına ilk adımını attı.

İsminin Buds kısmına rağmen JBuds LUX ANC, Sony WH-100XM5 veya Sennheiser Momentum 4 Wireless gibi modellerden beklenebilecek özelliklere sahip bir çift kulak üstü kulaklık; aslında kulaklığın tasarımında mükemmel Sony WH-1000XM4’ün kokusu var.

Yumuşak, katlanabilir “Cloud Foam” kulaklık başlıkları, Immersive Lab kalitesinde ses, uzamsal ses desteği, Bluetooth Multipoint ve Bluetooth LE Audio bağlantısı gibi Sony ve Bose’un üst düzey kulaklıklarından bekleyebileceğiniz özelliklerin yanı sıra 20 – 20kHz frekans tepkisine sahip 40 mm sürücüleri taşıyor.

Ve bu markalar gibi JBuds Lux ANC de akıllı uyarlanabilir gürültü engelleme özelliğine sahiptir; bu özellik bulunduğunuz ortamı algılayabilir ve aktif gürültü engelleme modunu ayarlayabilir (üç seçenek vardır: ANC Açık, ANC Kapalı; böylece koşarken veya bisiklete binerken karşıdan gelen trafiği duyduğunuzdan emin olursunuz, ancak özellikle Ocak ayının karanlık günlerinde ilham verici bir şarkı veya podcast’in size eşlik etmesini istersiniz.

Bu akıllı ANC’nin sınıfının lideri XM5’lerin zekâsını ve ses engelleme gücünü sağlayıp sağlayamayacağını göreceğiz.

Tüm bunların ötesinde JLab, JBuds Lux ANC’nin 42 saat çalma süresi sunacağını iddia ediyor ki bu doğruysa oldukça etkileyici olacaktır. JLab’ın gerçekten de lüks ANC kulaklık arenasında rekabetçi bir fiyatla yer alıp alamayacağını görmek için bu kulaklıkları iyi bir testten geçirmemiz gerekecek.

JLab JBuds Lux ANC Kablosuz Kulaklıklar için ön siparişler şu anda yayında ve sevkiyatın Şubat ortasından itibaren yapılması bekleniyor. Ancak bu kulaklıkları sipariş etmeden önce tam incelememizi beklemenizi öneririz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!