Philips PDS, dış mekan LED ekranını tanıttı

Sıradaki içerik:

Philips PDS, dış mekan LED ekranını tanıttı

e
sv

Japon teknoloji devi Dynabook

12 Şubat 2024 01:29

Daha ucuz, daha hızlı, daha hafif: Bu Japon Windows 11 dizüstü bilgisayarı Surface Pro 9’un pabucunu dama atacak
Japon teknoloji devi Dynabook, iş amaçlı kullanım için tasarladığı son ürünü 13,3 inç full HD (1920 x 1080) dönüştürülebilir 2’si 1 arada Dynabook V83/LX ile Microsoft’un Surface Pro 9’una meydan okudu.

Yeni dizüstü bilgisayar, beş farklı stilde kullanılmasına olanak tanıyan 360 derecelik bir menteşeye sahiptir: Kalem, Monitör, Not PC, Tablet ve Düz. Dizüstü bilgisayar, 4.096 basınç hassasiyeti seviyesine sahip bir Wacom aktif elektrostatik kalem ile birlikte geliyor.

Kaputun altında, cihaz 13. nesil Core U CPU tarafından destekleniyor ve 16GB/32GB bellek ve 256GB/512GB NVMe SSD depolama ile birlikte geliyor. Dynabook, gelişmiş soğutma ve ısı dağıtımı içeren Empower teknolojisinin her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlayacağını söylüyor.

Dizüstü bilgisayarda 2x Thunderbolt 4 bağlantı noktası, USB 3.0, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.1 ve HDMI bulunuyor. Ayrıca 8 megapiksel arka kamera, VGA çözünürlüklü ön kamera (tüm önemli gizlilik kaydırıcısıyla birlikte) ve microSD kart yuvasına sahiptir.
Ayrıca parmak izi kimlik doğrulama, yüz kimlik doğrulama ve LTE modem (Nano SIM kart) ekleme seçeneği de var.

Sağlam özelliklerine rağmen dynabook V83/LX, yaklaşık 2,1 lbs (veya 4G modeliyle 2,3 lbs) ağırlığıyla hafiftir. Önceden yüklenmiş Windows 11 Pro ile birlikte gelir.

Dynabook V83/LX, Surface Pro 9’un eline su dökebilecek olsa da, şirket Japon sitesi üzerinden ön siparişleri kabul etmeye yeni başladığından ve şu an için yalnızca sorgulama yoluyla yapıldığından potansiyel alıcıların sabırlı olması gerekebilir. Korkarız ki büyük bir ‘Buradan satın al’ butonu yok.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!