ZyXEL P-1302-T10D Modem inceleme

Sıradaki içerik:

ZyXEL P-1302-T10D Modem inceleme

e
sv

IRISPen Air 7 Kablosuz Kalem Tarayıcı

13 Kasım 2018 21:59

IRIS’in Türkiye distribütörü DataStar, kalem şeklindeki yeni kablosuz tarayıcıyı duyurdu. IRISPen Air 7 model taşınabilir tarayıcı, tamamen kablosuz yapısıyla her yerde çok rahat kullanılabiliyor. PC, Mac, Android ve IOS uyumlu olan kalem tarayıcı ile taranan metinler anında akıllı telefon, tablet ya da bilgisayara aktarılabiliyor.

Gazete, dergi, kitap gibi her tür doküman üzerinde taranmak istenen bölümün üzerinde dijital kalem görünümündeki tarayıcıyı gezdirerek tarama işlemi yapılabiliyor. Son derece rahat ve kolay bir şekilde istenen her tür metni ya da sayıyı tarayabilen IRISPen Air 7, ayrıca çevirmen olarak da kullanılabiliyor. 55’ten fazla dil desteği olan kalem tarayıcı ile taranan metnin çevirisi birkaç saniye içinde ekranda görülüyor. Ayrıca taranan metni sese çevirme özelliği olan ürün, dil öğrenenlerin sözcüklerin söylenişi konusunda yardımcısı olabiliyor.

Bluetooth desteği ile kablolara son!

Tamamen kablosuz olan IRISPen Air 7 kalem tarayıcı, bu açıdan da kullanıcılara özgürlük sağlıyor. Bluetooth üzerinden bağlantı yapan cihaz, şarj edilebilir pili ile elektrik bağlantısı da gerektirmiyor. Cihazın pili USB üzerinden şarj edilebiliyor. Bu sayede seyahatlerde, yolda, otobüs ya da trende bile rahatlıkla kullanmak ve istenen metinleri taramak mümkün oluyor.

Küçük boyutu ile cepte, çantada rahatlıkla taşınabilen IRIS’in yeni kalem tarayıcısı, mobil cihazlarla da uyumlu. Taranan metinler mobil cihazlara aynı anda aktarılabiliyor; bulutta da paylaşılabiliyor. Metin taramada 130’dan fazla dili destekleyen ürün aynı zamanda barkod okuyucu olarak da işlev görüyor. 19 farklı barkod tipini tanıyan ürün, eczaneler için de uygun bir çözüm oluşturuyor.

Sonbahar aylarında Türkiye’de satışa sunulması planlanan ürünün satış fiyatı 159 USD + KDV olarak belirtiliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!