PUBG, Hindistan’daki yasağın ardından App Store ve Google Play Store’dan kaldırıldı!

Sıradaki içerik:

PUBG, Hindistan’daki yasağın ardından App Store ve Google Play Store’dan kaldırıldı!

e
sv

iOS 14 beta 7 değişiklikleri ve özellikleri neler?

05 Eylül 2020 18:00

Geçtiğimiz gün Apple, yedinci iOS 14 beta sürümünü yayınladı ve birkaç önemli güncellemeyle birlikte geliyor. 

iOS 14 beta 7’deki yenilikler

  • Güncellenen Uygulama Kitaplığı kategorileri
  • Yeni duvar kağıdı

Bu sürüm ile her ne kadar çok bir özellik gelmemiş olsa da, gelen özellikler oldukça dikkat çekici görünüyor. Öncelikle en önemlisi, Uygulama kitaplığı için en çok ihtiyaç duyulan iyileştirmeler var. Daha spesifik olarak, otomatik organize edilen uygulama kategorileri, Üretkenlik ve Finans, Seyahat ve Alışveriş, Yemek gibi daha alakalı klasörlerle güncellendi. Bu yeni kategorileri, aradığınız uygulamaları Uygulama Kitaplığında bulmanızı kolaylaştıracak.

Uygulama Kitaplığı, iOS’un çalışma biçiminde önemli bir yenilik. App Store’un piyasaya çıkmasından bu yana iPhone’da uygulamaların düzenlenme biçiminde en büyük değişiklik olarak sayılabilir.

iOS 14

iOS 14 yedinci beta sürümünde göze çarpan özellik, Apple’ın klasik logosundan altı renk teması içeren altı yeni duvar kağıdının eklenmesidir. Bu yeni duvar kağıtları, logodaki altı rengin her biri için varyasyonlara sahip açık ve koyu koleksiyonları içeriyor.

Bu yeni duvar kağıtlarıyla ilgili ilginç olay ise, karanlık versiyonların hepsinin aynı olması ve basitçe siyah bir arka plan rengi değiştirmesidir. Koyu ve açık versiyonlar arasındaki gerçek bir varyasyon, sadece altı yerine 12 yeni duvar kağıdıyla sonuçlandırıldı.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!