2023 Hindistan Tablet Pazarı IDC Raporu

Sıradaki içerik:

2023 Hindistan Tablet Pazarı IDC Raporu

e
sv

Heyecanla Beklenen Oyun İçin Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı

22 Şubat 2024 22:39

2012 yılında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan hapishane simülasyonu Prison Architect, geliştirici Paradox Interactive tarafından birçok güncellemeyle desteklenerek gündemde kalmayı başardı. Şimdi ise bir süredir geliştirme aşamasında olan Prison Architect 2 için yeni bir çıkış tarihi açıklandı. Paradox Interactive, yapmış olduğu açıklamada, Mart ayındaki çıkış tarihini 7 Mayıs 2023’e ertelediklerini duyurdu.

Double Eleven ekibinin daha fazla hata tespit edip düzeltmek için çalıştığını belirten firma, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için sorunsuz bir çıkış planladıklarını ifade etti. Oyunun kalite ve kontrol testlerine daha fazla zaman ayırılacağı belirtildi. Prison Architect 2, hapishane binası ve suç sisteminde önemli değişiklikler sunacak. Oyunun tamamen 3 boyutlu bir ortama taşınması ve yeni özellikler eklenmesiyle oynanışta farklılık yaratması bekleniyor. Paradox, Mart ayında oynanış videolarını paylaşarak oyuncuları heyecanlandırmayı planlıyor. Oyunun Steam’deki fiyatı 23 dolar olarak belirlendi.

Ayrıca ön sipariş sürecinde K9 Kozmetikleri Paketi sunulacak ve oyuncular Siyah Labrador Retriever, Alman Kurt Köpeği ve Alaska kurdu gibi özel içeriklere erişim sağlayabilecekler. Mayıs ayında gerçekleşecek lansmanın nasıl karşılanacağı ise merak konusu.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!